Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ksiezniczko musze cie pocieszyc ze mialam cos podobnego na zgieciu lokcia od wewnerznej strony,,czesto mi sie pojawialo...i smarowalam mascia Advantan..moj synek ja mial na znamiona bo jest alergikiem tez sterys,,i znikalo mi po tej masci a za pare macy znow sie pojawialo...teraz odpukac dawno nie mialam....a swdzi cie to??mnie choler......swedzialo...!!!a moze jakiego grzyba mamy w srodku i nas wywala na zawnatrz???

 

milego dnia

 

-- 19 lut 2014, 09:56 --

 

92znewicowana.....ja mialam tez nudnosci potworne bole glowy w potylicy...bolk ucha,,dretwienia twarzy i palcow u rak...mialam tomograf i rozonanas glowy i jest ok Dzieki Bogu..a juz umieralam na guza mozgu!!a wiec glowa do gory..!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minely na 2dni:)))potem zaczelam se wkrecac inne rzeczy no nie wiesz jak to jest:))

to tak jak chcialam usunac wezla a onkolog mowi ze pociesze sie 2dni....jak bede miec wynik...a potem bede chciec wyciac nastepnego((:

 

Boszeee kiedy to sie skonczy.....(((:?

jak dzis wasze samopoczucie??

 

mnie wszystko sedzi i nogi jakies slabe((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dzisiaj byłam u lekarza ginekologa, który mnie zbadał i powiedział że to na 100% nie są kłykciny, a wypustki błony i ja po prostu tak mam.

 

Więc tak:

- 4 lekarzy sądzi, że to nie KK

- 1 jest pewien, że to KK.

 

Olałabym tego jednego, gdyby nie fakt, że ten jeden właśnie to ginekolog onkolog i robił mi kolposkopię i powiedział, że jest pewien, że to KK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja chyba mam to samo!!!! wlasnie bylam na spacerze i przez caly spacer myslalam o tym :) dokladnie czy to flaki czy biodro!!!! Bo takie to dziwne, taki ni to bol ni to ucisk, raz mi sie wydaje, ze w jelitach w jendym miejscu, a zaraz potem mam wrazenie, jakby to cale biodro jakos mnie tak tępo bolało!

 

-- 19 lut 2014, 20:25 --

 

tzn. czasem mnie tak rwie to biodro - jak kolano na zmiane pogody, ale czasem czuje ewidetnie ukłucie jakby w jelitach z kolei. Hmmm....

 

-- 19 lut 2014, 20:25 --

 

moze i to i to po prostu :D hehheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bardzo mozliwe :P nie wiem dokladnie - jak to jest, przerzuty sa przewaznie na pobliskie narzady, czy to nie ma znaczenia?

 

-- 19 lut 2014, 21:01 --

 

księżniczka, a Ty jak te bole masz - jak dotykasz tam, to nic nie boli tak? Bo mnie wlasnie nie boli przy ucisku ani nic. Ogolnie tak caly czas lekko ćmi, a jak chodze to tak czuje takie kłucie co chwile. Ale z drugiej strony np. moge skakac czy biegac i cwiczyc i w miare daje rade. Hmmm

 

A w nocy przekrecilam sie na drugi bok i tak mnie zakuło, ze potem pół nocy nie spalam :D Ale z kolei po tym zaburczalo mi w tym miejscu w brzuchu i potem juz jak sie przekrecalam to juz nic nie bolało tak mocno. Moze naprawde to sie powietrze tam zbiera w jakichs zagięciach i takie efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, jak skacze czy cos tam robie to nie czuje "mocniejszego" bolu,.... a wlasnie podczas skakania czy biegania jak mialam torbiel na jajniku to bolalo......

moge uciskac i nic, cos tam sie czuje, ale raz jak zaczelam se masowac to same pierdy wyszł xD hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehhe :P w ogole patrzylam tez na atalasie anatomicznym z kazdej strony i jak ty masz z lewej bole, to faktycznie to jelito grube tak sie uklada ze praktycznie w biodrze tam jest. Wiec pasowaloby, ze sie zbieraja gazy i stad te bole akurat tam!

 

a z tym torbielem, to jak skakalas to tak na maxa bolalo? czy troche? Bo ja to tez tego wlasnie sie obawiam :-/ Niby moge skakac i biegac, ale tez costam czuje, nie to ze nic... kurde no :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nikt nie ma z tym bekaniem lub podobnie?

Michalb, mam identycznie :) to znaczy czasami mi się tam uda "odbeknąć", ale często mam tak, że po zjedzeniu czy wypiciu czegoś czuję gulę w gardle, nie mogę połknąć śliny i czuję, jakbym za moment miała się udusić..to uczucie niemożności beknięcia jest okropneeeeeeeee :bezradny: wydaje mi się, że to również jest na tle nerwowym, nic sobie nie wkręcaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raka dupy jeszcze nie miałam ale interesujące....mnie dziś pęcherz napierdacza ;p ja wbiłam sobie teraz raka szyjki macicy a raczej trzonu...badam się co jakiś czas sama i w jednym miejsu na trzonie jest nie równo i twardo;/;l/ nie wiek kuźwa co to!!!!!!!!!! Miałam badanie w sierpniu wszystko było ok ...teraz w kwietniu do ginekologa idę...oczywiście beka mnie dziś na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boli mnie tak tył głowy... bardziej to kłucia są;/ Ogólnie słaba spiąca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehhe :P w ogole patrzylam tez na atalasie anatomicznym z kazdej strony i jak ty masz z lewej bole, to faktycznie to jelito grube tak sie uklada ze praktycznie w biodrze tam jest. Wiec pasowaloby, ze sie zbieraja gazy i stad te bole akurat tam!

 

a z tym torbielem, to jak skakalas to tak na maxa bolalo? czy troche? Bo ja to tez tego wlasnie sie obawiam :-/ Niby moge skakac i biegac, ale tez costam czuje, nie to ze nic... kurde no :-/

 

 

tak kuło.... ale podczas seksu... szczegolnie od tylu to 2 ruchy i łzy w oczach... a moj torbiel mial 2.5 cm "tylko" ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×