Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

WIATAJ Osobliwosc:)) ja rowniez mam jazdy z zairnica..wiec witajw klubie((:wykanczam sie....

a jazde na rowerku uskuteczniam 3razy w tyg:))

 

ps.a co masz powiekszone wezly???

 

 

Hej. Jestem jeszcze na chwilkę. No tak mi się zdaje, choć laryngolog mówi, że już nie ma powodów do obaw. Jestem niestety na takim etapie hipochondrii, że przestaje im wierzyć. Ścięgna mam ponadrywane to już swoją drogą, wiesz że dla nas wystarczy 1% wątpliwości by urusł w tempie geometrycznym do 100 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest tak, że najprawdopodobniej mam uszkodzony móżdżek i jego funkcje ważne do prawidłowego funkcjonowania układu motorycznego < w moim przypadku dsyfunkcja spowodowana przez nadużywanie benzodiazepin i alkoholu> Ku szczęściu jest na to rada a mianowicie tiamina czyli witamina B1 w zastrzykach domięśniowo co bym się nie chwiała podczas chodu i nie miała nieprzyjemnych objawów związanych z brakiem kontroli prawidłowego chodu < co doprowadziło mnie do agorafobii>....Sprawa nie jest błaha ale na całe boże szczęście jest na to rada więc jestem cała HAPPY....Czeka mnie jeszcze rezonans magnetyczny ale to już ku woli wyeliminowania ewnetualnego guzka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się coś strasznego...:(.... bylam u siostry w innym miescie pierwszy raz i jak w to w obcym miejscu rano po nocy jelito sie odezwało, byłam 1 raz w toalecie, wszystko ok, ale za 2 razem....... myslalam ze cale jelita mi wyszły... ale nie biegunka tlyko własnie OŁOWKOWATE :(! Masakraa jak sie podatarłam 2 raz... bo za szym razem drugiej wizyty w toalecie teog nie bylo, ale za 2 razme krew..... od razu panika, ale w kale nic nie było..... 0. tylko na papierze i to nie w miejscu"zabrudzonym" tylko obok, teraz jak spinam posladki (:D!) to szczypie... naderwałam sobie dupe poprostu od podcierania czy co? po 30 min. chcialo mi sie 3ci raz.... ale olalam to bo musialm juz wyjsc. z zakluczeniem drzwi przestalo cisnac... Ewidentnie niby jelito drazliwe.... ale masakra :D 1 raz w toalecie byl normalny, zadne "ołowki" ani nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś pisał o bekaniu. Ja mam taki problem, że po jedzeniu czy piciu chciałbym beknąć bo czuję jakby mnie coś gniotło i próbuje na siłę a nie mogę. Jest to męczące strasznie gdy nie można odbeknąć... dodatkowo z przełykaniem problem połykam ślinę i czuję aż jakby coś mi stało w gardle. Oczywiście już wyczytałem o Achalazja przełyku :/

Miał ktoś takie problemy z bekaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Addict, dzięki ;) ja mam takie "akcje" tylko wlasnie na wycieczkach... w nowym miejscu, albo podczas stresu, codziennie to mi tylko furczy w brzuchu i gazy, ale wyproznicam sie normalnie raz dziennie codziennie.... ale kolonoskopii tez nigdy nie mialam..... a w syt. wlasnie stresowych itp^^^ to mam to juz z 7 lat @.@ :D ew. niedlugo kojfne na raka dupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Addict, dzięki ;) ja mam takie "akcje" tylko wlasnie na wycieczkach... w nowym miejscu, albo podczas stresu, codziennie to mi tylko furczy w brzuchu i gazy, ale wyproznicam sie normalnie raz dziennie codziennie.... ale kolonoskopii tez nigdy nie mialam..... a w syt. wlasnie stresowych itp^^^ to mam to juz z 7 lat @.@ :D ew. niedlugo kojfne na raka dupy :D

 

Hahaha...."niedługo kojfne na raka dupy".........rozbawiłaś mnie do łez tym tekstem...chwała Ci za to Księżniczko :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha :D mialam dzisaj najlepszy antydepresant na świecie :D , jutro się tym będe martwić najwyżej :D

 

-- 18 lut 2014, 20:07 --

 

Mimo ze gniecie mnie po tej lewej stornie jak cholera ;/ i zmecozna caly dzien po tej "akcji" jestem -.- Musze się dobrze wyspac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, ksiezniczka- dzieki dziewczyny za odpowiedz :) :*

Nerwa, ciesze sie, że nie tylko ja mam takie mysli, ale kurde, jak tak dalej pojdzie, ze bede bala sie doslownie wszystkiego to zwariuje (jeszcze bardziej niz teraz :D) a ksiezniczka, co do Ciebie, to kompletnie sie nie martw! Raka dupy mialam juz z 10 razy :) Tez mialam niezle przeboje z jelitami. Jak chodzilam sie zalatwic to na zmiane biegunka a za moment nie moglam sie wyproznic.. i krew rowniez nie raz sie pojawiala :) To albo podraznienie, albo hemoroidy, nic strasznego, wiec nie nakrecaj sie :* mi z brzucha (wmawialam sobie tetniaka, ale usg nic nie wykazalo) lęki przeniosly sie na glowe (teraz sobie wmawiam, ze mam guza mozgu) i na to, ze mam skrzepy w krwi (wtf...) i ze dostane zawalu :hide: a dzis zaczely mnie tak bolec zyly (?) na rece (z drugiej strony łokcia xD- nie wiem, jak to miejsce nazwac, wewnetrzna strona łokcia) i wmawiam sobie jakies zakrzepy tam :( i wydaje mi sie ze mam troche sine :( co ta hipochondria z nami robi :bezradny: pomoooozcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje gulke, ale taką samą lub podobna mam po prawej stronie (bo boli mnie po lewej), więc wiesz - sądzę, że to nie żaden nowy twór :P Boli mnie przy dotyku tego miejsca bądź jak językiem dotknę miejsca pod językiem.

 

obstawiam, że:

- bolący węzeł chłonny od opryszczki

- bolące od zęba (bo coś mnie dziś lekko kłuł jak gryzłam tamta stroną)

- boląca ślinianka od kamienia

- boląca ślinianka od zapalenia

- nowotwór śliniaki - czytałam, że powoduje ból

- pewnie jeszcze by się coś znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znerwicowaa :D jestesmy takie same pod wzgledem hipohondriii..... mam wszystko to co ty , albo mialam, a te rece to nie od przeciazenia kreogslupa ? ja mam tak ze pare dni w miesic tak mnie bola , dretwieja, w szczegonosci jak mam isc spac jest najgorzej ze az spac nie moge ;)

 

Scooby, pewnie ta :D mi tez dzisaj ogrocha na gebie wywalila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka, to piateczka! dobrze, ze ktos mnie tu rozumie.. mozliwe ze rece mnie bola od cwiczen, bo przypomnialam sobie, ze wczoraj napieprzalam z ciezarkami :great: chociaz i tak najbardziej nie moge sobie poradzic z mysla o tym guzie mozgu. przed chwila mialam atak paniki, myslalam, ze umre :why: (nie pierwszy raz :D) ale te moje bole staja sie nie do zniesienia + dochodzą do tego nudnosci, zawroty glowy, zimne dreszcze, ciezko mi sie oddycha i pulsuje z tylu glowy.. slowo w slowo objawy guza mozgu :( tak bardzo sie bojee :cry: od razu mam przed oczami takiego wielkiego guza lub tetniaka ktory tam mi sie zagniezdzil w glowie i lada moment moge umrzec.. musze sie wybrac na rezonans.. i caly czas sie ludze, ze to tylko bol napieciowy, ale te inne objawy mnie zastanawiaja, te nudnosci itp. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie czytalas moje objawy pare dni temu -.-? to samo , drescze, nudnosci, prawie zyganko.... a dreszcze to tka mi napieprzalay od karku i barków w dol plecow ze mama az sie pytala o co kaman bo ja siedzialam tylko i " BRRR" ! " BRR!" WTTTWHHYY BRRY!" xD co jakis czas , zaczal bolec brzuch i juz guza mozgu nie ma-.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalam, czytalam... u mnie na odwrot- najpierw tetniak w brzuchu teraz guz mozgu. eh, z brzuchem to nie masz sie czym przejmowac, jesli masz nerwice lekowa to i nerwice zoladka, dasz rade :* ja tez to mialam, do teraz jak sie wkurwiam to mnie brzuch napieprza i skreca mnie w zoladku :bezradny: no ale z ta glowa to juz wariujee.. mam nadzieje, ze przejdzie niedlugo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×