Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


belinda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zarejestrowalam sie na forum juz ponad 7 miesiecy temu, ale nie odwazylam sie napisac ani jednego postu. Od tego czasu bylam tu czestym gosciem i tylko dzieki temu moglam poczuc ze nie jestem sama. Teraz, chociaz "troche" pozno, chcialabym sie z Wami przywitac i dodac kilka slow o sobie.

Mam 24 lata. Od jakiegos czasu przestalam sobie radzic z moim zyciem, nie wiem juz co pojawilo sie pierwsze: lek czy depresja. Czuje ze bardzo sie pogubilam. Odsunelam sie od ludzi, chcialam zapomniec ze zyje. Teraz chce stanac na nogi , chce wreszcie powiedziec o tym wszystkim co spala mnie od wewnatrz. Wiem ze tutaj moge to zrobic i nie zostane oceniona, ze moge liczyc na zrozumienie, a mimo to mam wiele obaw przed wyslaniem tego postu. Nauczylam sie ukrywac swoje uczucia i pisanie o nich wcale nie jest dla mnie takie proste.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc belindo ,szkoda że tak późno :P

 

Nauczylam sie ukrywac swoje uczucia i pisanie o nich wcale nie jest dla mnie takie proste.

Doskonale Cię rozumiem,naprawdę ...ale pisanie to wyzucanie z siebie tego co niepotrzebne...a tu na forum ,wsród tylu WSPANIAŁYCH ludzi możesz czuc się jak "W domu".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj belindo!

Ja tez jestem nowa i niedawno pisalam swojego pierwszego posta i pamietam jak sie przy tym denerwowalam.Ale uwierz ze takie pisanie o swoich problemach,wyrzucenie tego z siebie naprawde pomaga i przynosi ulge.A tutaj na pewno znajdziesz zrozumienie.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusiu i justys, bardzo dziekuje Wam za cieple przyjecie :smile: , to duzo dla mnie znaczy. Rzeczywiscie mozna tutaj poczuc sie bezpiecznie jak w domu :smile:

Bardzo chcialabym sie do czegos przydac na forum, moze uda mi sie w miare mozliwosci wniesc cos dobrego od siebie, nie chcialabym byc bezuzyteczna wsrod tylu wartosciowych ludzi.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:28 am ]

Witaj Rozo, dziekuje za sredeczne slowa :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Belindo !

Moja żona choruje na to samo co ty od dwóch lat.

To dopadło ją razem-silna depresja i lęk.

Ale wierzę że uda mi się ją z tego wyciągnąć.

Jeżeli chciałabyś cokolwiek to napisz !

Życzę wszystkiego dobrego a przede wszystkim samych słonecznych

dni w dalszym życiu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×