Skocz do zawartości
Nerwica.com

CO TO JEST ?


TrukerSon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was ! . Chciałbym wam opisac moją historię.. A więc zaczęło się o pół roku temu. któreś nocy zaczełem tak dziwnie oddychać

nie wiem tak jak bym płytko oddychał ciężko mi było przez te pół roku bo cały czas się martwiłem tym oddychaniem.. no i problem z tym że chyba tak się przejełem tym oddychaniem ze tak mi psychika padłaa.. Normalnie myślałem ze to Depresja Nerwica czy cos. Ale objawy miałem na 50% . a teraz jest jeszcze gorzej normalnie nie mogę się skupić w ogóle na wszystkim.. a problem z oddychaniem jest do dziś.. jakoś tak teraz się bardziej martwię np. o mamę . czasami myślę o przyszłości co ze mną będzie normalnie czasami myślę ze poprostu JA nie istnieję :( . czasami mnie głowa boli . czasami kłuje mnie w klatce piersiowej . tez czasami drętwieje mi pół dłoni lewej. NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ .

Naprawdę się martwię co ze mną będzie . u psychologa byłem i powiedział ze z oddychaniem o może być tarczyca. i naprawdę może

być ponieważ moja mama miała, moja siostra tez miała wycinaną . i kazał mi zrobić Badania TSH TS3 I TS4. czy coś . ale ja na razie

nie robiłem jeszcze.. No i tak myślę ze co będzie jak będzie tarczyca i problemy z oddychaniem znikną to co będzie z tym skupieniem i tymi moimi problemami "psychicznymi" . POMOCY. może wy wiecie jak z tego wyjść ..

 

PS: Mam 13 lat. jest naprawdę zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK postaram się. no i dodam że gdy spędzam czas ze znajomymi to jest jakoś ok . ale gdy siedzę w domu sam lub siedzę przy komputerze to jest okropnie . nie mogę się skupić przy pisaniu np. na komputerze .. Nie to że tylko przy komputerze tylko no na wszystko :zonk: . Nawet gdy jestem ze znajomymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×