Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam! Żegnam! (Ale wrócę)


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem monk.2000 :tel2:

Część osób zdążyła mnie zdalnie poznać.

Dość sporo ostatnio tu piszę. Udzielam się w różnych tematach i staram się nie ograniczać.

 

Piszę ten wątek, bo chciałem dać do publicznej wiadomości, że robię przerwę od forum.

Jak długą? Tego nie wiem. Ostatnio czas płynie u mnie inaczej, dlatego trudno mi oszacować.

 

Motyw? Kończą mi się pomysły. Zaczynam gadać o tym samym, doradzać te same pomysły. Wypaliłem się.

Czas poszukać nowej inspiracji. Poczytać nowe książki. Zwiedzić nowe strony. Rozwijać mózg i jego logikę, a być może spontaniczność.

 

Cały czas dostępny będę na Facebooku i na gg.

 

Ludzie często znikają tu bez pożegnania, nie chcę tego robić, dlatego założyłem ten wątek.

 

Założyłem bloga, ktoś będzie chciał sprawdzić co u zgreda "Pyrokara" to zapraszam:

http://rainbowagony.blogspot.com/

 

Pozdrawiam wszystkich, liczę że gdy wrócę, nie będę bezsilnie przechodził wobec połowy postów, umiejąc doradzić pokrzywdzonym osobom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, będzie tu Ciebie brakowało. Dlatego tak sobie pomyślałem, że starasz się doradzać, by w ten sposób pomóc innym, może nadszedł czas, byś na forum poszukał czegoś, co Tobie pomoże w przezwyciężeniu Twojego wypalenia?

Myślę, że zaskarbiłeś sobie sympatię na forum nie tylko ze względu na doradzanie, ale przede wszystkim byciem sobą. :D

Do zobaczyska na zlocie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że tak inteligentny facet odchodzi z tego forum :-| obok Einsteina byłeś jedyną osobą mądrzejszą ode mnie :P a tak na poważnie , to wszystkiego dobrego i wracaj do nas za jakiś czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×