Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


kamysto

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem osobą zagubioną, bądź z zaburzeniami, ale przez wiele lat cierpiałem na różnego typu rzeczy. Depresja, złośliwe myśli oraz zażywanie środków których niekoniecznie się powinno brać nie jest mi obce. Może komuś doradzę w czymś, taką mam nadzieje. A tak ogólnie to uwielbiam dobre filmy - to świetny sposób na różne dolegliwości. Cześć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000

 

Skoro ktoś nie ma już większych problemów z psychiką to jeszcze nie oznacza, że jest kompetentny w udzielaniu "nauk". Trzeba wziąć kilof i łupać, jak się już człowiek przekopie to jest lepiej. Nie wiem jak będzie tylko jak się tunel zawali, ale tego na razie nie przerabiałem...

 

wiewiórka1983

 

Skoro mówisz, że masz rzadki gust to pewnie mamy zupełnie inny gust. Napisz może jakie lubisz filmy wtedy rozmowa by miała sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beedee ja mam fobię, jeśli chodzi o nowe polskie filmy niestety. słyszałem, że Mój Rower jest świetny, ale jakoś go jeszcze nie oglądałem. Z polskiego kina widziałem pare dni temu Pociąg w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Bardzo fajny film, jak ktoś chciałby w domu przeżyć podróż pociągiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego Roweru też jeszcze nie widziałam, ale mam w planach. Ogólnie uważam że polskie kino jest świetne, tylko trzeba oglądać te dobre filmy, a nie tandetne komedie. No ale - i te filmy które ja uważam za świetne mogą przecież innym wydawać się kompletną klapą :) Poza tym ja lubię dziwne kino, bo po polskim moim ulubionym jest kino czeskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do kinomanów,uwielbiam filmy i często spędzam przy nich wieczory.

"Mój Rower" jak najbardziej polecam ,proponuję jeszcze "Rewers" i "Pokłosie" jak najbardziej można tu rzecz "Dobre bo Polskie" :smile:

 

"Pokłosie" moim zdaniem jest zbyt przegięte i przerysowane, w połowie trochę mnie nudziło a zakończenie zupełnie mi się nie podobało.

"Rewers" - dobry film.

 

Ja polecam "Rezerwat", "Dom zły", "Ogród Luizy" - na dobry początek :-)

No i "Plac Zbawiciela" !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×