Skocz do zawartości
Nerwica.com

uzależnienie od antydepresantów


Gość CórkaNocy

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno od wszystkiego da się uzależnić, w sensie psychicznie.

Uważacie, że poczucie, że bez leków nie da się normalnie funkcjonować oraz dokładanie kolejnych leków, żeby zabić skutki uboczne innych - typu rano pobudzacza, wieczorem coś na sen, żeby zasnąć, i pragnienie osiągnięcia wyciszenia wszystkich objawów lekami, to lekomania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uważam że nie czuje się uzalezniona od leków

mi to już zwisa jak to widzą inni , ja sam , albo babcia Jadzia. Mi tam służą prochy , taki mam organizm ,że ich potrzebuje . Takie paliwko jak w samochodzie , bruum , brumm ,łyk ,łyk i do przodu 120km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, bo kurde potrzebuję pozbyć się tych głupich lęków po wellbutrinie (podobno to nie po nim zresztą, tylko taki lęk, na który well nie działa, a zresztą..eh każdy lekarz ma swoją teorię). Ale podobno jestem uzależniona od antydepresantów, a ja po prostu chcę wyciszyć wszystkie objawy, nie na zasadzie - wyciszam deprechę, ale mam mega lęki i na odwrót, tylko dobrać leczenie tak, żeby było w miarę dobrze pod każdym wględem, żeby nic mnie tak nie hamowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uważam że nie czuje się uzalezniona od leków

mi to już zwisa jak to widzą inni , ja sam , albo babcia Jadzia. Mi tam służą prochy , taki mam organizm ,że ich potrzebuje . Takie paliwko jak w samochodzie , bruum , brumm ,łyk ,łyk i do przodu 120km/h.

Fajne porównanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×