Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje fotografie


Rekomendowane odpowiedzi

Świetne prace moim zdaniem, nawet obróbka nie przeszkadza w żaden sposób.

Najbardziej podchodzą mi maczki :smile:

obróbki nie ma tu wiele jedynie zabawa kolorami i kontrastem;)

Też lubię maczki,ale w tym roku mam ich mało,bo niestety lenistwo wygrało :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałaś może jakichś innych rodzajów fotografii? Czy raczej jesteś makro-lubem z natury? ;)

 

tak,portretów;) i w sumie nie potrafię odnaleźć dziedziny w fotografii ,którą bym chciała się zająć:) na razie testuję,próbuję .. zobaczymy z czasem:)

 

ja własnie zakupiłam nikona ale nie potrafię go jeszcze w pełni wykorzystać...

a jakiego jeśli mogę zapytać?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, kiedyś spędzałem czas na obiektywni.pl

Niestety miały często miejsce paradoksy. Ponoć ktoś wstawił zdjęcie ojca współczesnej fotografii. Take mniej znane, ale z uznaniem krytyków. Niezła fala krytyki go spotkała. Tu zły kadr, tam przepalone, no i w sumie te proporcje nieodpowiednie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne.

Jakbyś była moją dziewczyną, to najpierw bym poprosił, żebyś też tak mnie nauczyła. Wtedy bym zrobił zdjęcie i tobie. :)

Tego się tak po prostu nie da nauczyć przez kogoś,aparat trzeba wyczuć:) oj ja nie lubię,jak ktoś mi robi zdjęcia..

 

Portrety to jest chyba jedna z najciekawszych dziedzin fotografii, niestety trudna dla ludzi z lękiem przed ludźmi

Bardzo ciekawa,zawsze można wykazać się kreatywnością;) dlatego też nie fotografuję obcych osób,a znajomych:)

 

A publikujesz gdzieś swoje prace w necie? Na jakimś plfoto czy czymś takim?

Tak,na jednym fotoblogu mam swoje zdjęcia:)

 

Niezła fala krytyki go spotkała. Tu zły kadr, tam przepalone, no i w sumie te proporcje nieodpowiednie.

zawsze znajdzie się ktoś,komu coś nie będzie pasować..sama sie z tym spotkałam. Ja robię zdjęcia tak jak mnie się to podoba i jak ja to widzę. Każdy z nas widzi coś inaczej. Kiedyś moje zdjęcie zostało wyróżnione na portalu ze zdjęciami to ktoś mi napisał komentarz "kto to wyróżnił.PLEASE" . Zawsze znajdą się tacy,którzy będą uważać ,że są lepsi. A sami wysokiego poziomu nie reprezentują a wymagają od Ciebie robienia profesjonalnych zdjęć,ale przecież nie o to chodzi...

 

NIKON D5200, masz na niego jakieś sposoby? :)

o kurcze,to masz niezły sprzęt :great:

sposobu na aparat nie ma,za jakiś czas go ogarniesz i zobaczysz jakie ma super funkcje,trochę pokombinować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×