Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sraczka przed FreakZlotem 2013 vol. 2 "Arturówek"


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że za niespełna dwa tygodnie Zero-day- odpalam w zastępstwie helci PłynnoEkskrementowy Zegar.

 

Dopadły Cię wątpliwości przed przyjazdem na Zlot?

Powtarzasz sobie nieustannie w myślach "Co ja tu, @#$%&, robię?!" ?

Ustawiłaś/eś sobie w telefonie numer do najbliższego szpitala na szybkim wybieraniu?

Zastanawiasz się czy nie zabrać ze sobą gazu pieprzowego, kastetu i pałki teleskopowej typu "Baton"?

W ogóle nie wiesz co ze sobą zabrać?

Nie wiesz w co się ubrać?

Nie jesteś pewna/pewien czy cztery kraty piwa wystarczą Ci na cały Zlot?

 

Świetnie-wybijemy Ci to z głowy. Oto to druga część rozważań na temat laksacji (albo obstrukcji) przed wyjazdem na Zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, No też miałem nadzieję, że jej się uda przyjechać. Ale czasami trzeba coś poświęcić w imię wyższego dobra, jesli to ma sprawić, że jej się polepszy.

 

deader, Jak jeszcze niedawno zerkałem w kalendarz to do Zlotu był ponad miesiąc, a teraz już tylko 13 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jeśli problemy z głową biorą się z dupy, albo problemy z dupą... z głowy. :mrgreen: Jakby co to nie jest ironia, bo wiem, ze IBS to paskudna sprawa.

 

Jak to powiedział Blake w The Walking Dead- "W tym świecie zabijasz albo umierasz... albo umierasz i zabijasz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej nie ironia bo ponoć jednym z głównych czynników wywołujących to cholerstwo jest właśnie "głowa", stąd brak skutecznego konkretnego lekarstwa i perspektyw na wyleczenie (na wiki podają że leczy się niektórych... xanaxem :shock: ). Poza tym trzeba mieć dystans do swoich przypadłości bo może się człowiekowi w dupie poprzewracać :D

 

Walking Dead deader lubić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wężykiem Panie Majster ,czy innym szlaczkiem ? :mrgreen:

Jak się biegnie ze sraczką to nie ma czasu kluczyć :D

Nie chcę umniejszać Twoich umiejętności , ale sraczka w czasie nurkowania na głębokości kilkunastu metrów ,to dopiero wyzwanie :mrgreen:

Na szambo-nurkowanie się nie piszę . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×