Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo na urządzeniach mobilnych - na komputerze moge przejrzeć jakieś tematy a np. na telefonie wyświetlają się nadal jako nie przeczytane.

 

Mam identycznie - przeczytane wątki w komputerze widnieją jako nieprzeczytane w telefonie i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi co chwilę się tak dzieje - daje, żeby odznaczyć wszystkie tematy a za chwilę pokazuje mi się, że jakiś nowy post się pojawił, z tym że obok info, że post sprzed kilku dni :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknięcie na nazwę użytkownika przerkierowuje na profil. Można w nowej wersji szaty graficznej przywrócić, żeby nazwa użytkownika pojawiała się w polu odpowiedzi na post?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, wiem i ta opcja działa w większości tematów, ale drugi raz mi się zdarzyło, że po napisaniu posta i wysłaniu nie było pola zmień :roll: A jak chciałam usunąć, żeby jeszcze raz wysłać poprawiony, to wyświetlił mi się komunikat - Nie możesz usuwać postów w tym temacie :roll: Dlatego mnie to zdziwiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w nowym forum zaznaczyć w poście użytkownika tak żeby nie trzeba było przepisywać nicka?Na starym wystarczyło kliknąć na nick teraz przekierowuje na profil odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem, a od wczoraj nie wyświetla się u mnie podpis pod moimi postami.

Przelogowałem się, ciasteczka usunięte, sprawdziłem ustawienia w profilu.

Dalej to samo.

W pw wszystko jest ok.

Any help?

Ponawiam, coś jest dalej spierdzielone z moim podpisem i nie jestem w stanie tego naprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie widzę kto i kiedy ostatni wypowiedział sie w danym temacie. Przy wątku widnieje tylko myślnik, zamiast autora ostatniego wpisu i czasu. Czy to zostanie poprawione? Na starej skórce to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym dole strony nie mam możliwości przeskoczyc na następną stronę czy dostać sie do pełnego edytora tekstu, muszę z powrotem przewijać na samą górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, jednak na PC pod windows wszystko działa poprawnie. Problem który opisywałem mam na tablecie i fonie, wersja systemu android 4.4.2 przeglądarka chrome, nie wiem jak na innych przeglądarkach. Mogę pyknąć screena jeśli potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×