Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucanie wagi przy hashimoto i niedoczynności tarczycy.


Zupapomidorowa

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję osób, które chorują na niedoczynność tarczycy lub hashimoto a które próbują lub próbowały zrzucić wagę.

Od około miesiąca stosuję dietę przepisaną przez dietetyka i chodzą około 3 razy w tyg na basen i siłownię.

Niestety udało mi się zrzucić tylko kilogram. Strasznie ciężko to idzie ale staram się nie poddawać.

 

Czy ktoś z Was jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę w tej chwili Euthyrox 50 i Spironol 100 na odwodnienie organizmu, żebym nie była taka spuchnięta. Rzeczywiście mam mniejszą opuchliznę ale waga prawie nie drgnie. Mój poprzedni endo u którego byłam tylko raz, bo zmieniłam miejsce zamieszkania, powiedział mi ze od leków nie schudnę, musi być dieta i ruch. Nową endo zapytałam czy jak ustabilizuję hormony to czy uda mi sie schudnać, odpowiedziała że niekoniecznie i żebym uważała na efekt jojo i że ona tyje od cukierków. WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, dziwne bo znam osobe z hashimoto ktorea dopoki nie postawiono jej diagnozy to tyla z powietrza. Po odpowiednim dobraniu lekow, diecie i cwiczeniach doszla do wagi ktorej nie miala od 10 lat. Juz samo to ze leki wypelnia luki hormonalne powinno sprawic ze organizm inaczej bedzie reagowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"suplementacja tarczycy" czyli leki które biorę czy jeszcze coś?

 

essprit też nie wyobrażam sobie, że nie schudnę przy takim trybie życia. Rzeczywiście jest trudniej ale ciało mimo wszytko zaczyna się zmieniać.

 

-- 30 lip 2013, 14:24 --

 

Candy14 dobrze, że napisałaś o takim przypadku, daje mi to nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×