Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie!


Dusia91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich! :)

Mam na imie Klaudia i mam 22 lata. Zarejestrowałam się dziś na tym forum gdyż myślę, że wreszcie potrzebuje pomocy.

Od kilku lat cierpię na nerwicę lękową. W ostatnich tygodniach nasiliło się to wyjątkowo, dotąd rzadkie ataki lęku stały się częstsze i bardziej nasilone. I mimo usilnych prób walki z nimi stają się coraz bardziej realistyczne.

Co najciekawsze najgorzej jest gdy jestem sama, nienawidzę samotności, gdy nie mam się do kogo odezwać, siedzę sama w domu wieczorami. A wystarcza mi chociaż poczucie, że ktoś jest.

Właśnie tak jest teraz, siedzę całkiem sama przez tydzień, w dzień - praca, ludzie, jest w miarę ok. Wieczorami gdy wszędzie robi się cicho mój koszmar powraca.

Drugą sprawą jest to, że choruję obecnie na zapalenie zatok i ciągle boli mnie głowa a do tego te upały - w dzień duszności, pojawia się lęk. Siedzę oblana potem z numerem życie. Jak to głupio wszystko brzmi...

 

Myślę, że wzięło się to wszystko od tego, że w dzieciństwie moja mama bardzo często wyjeżdżała, nie było jej w domu, pamiętam jak wtedy płakałam, zanosiłam się wręcz i co noc zasypiałam z lękiem, że skoro nie ma mojej mamy przy mnie to na pewno już się nie obudzę.

 

W każdym razie, jestem tutaj, witam wszystkich. Czego tu szukam? Pomocy, rozmowy, przede wszystkim rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×