Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z pamiętaniem dat i zapamiętywaniem nowych informacji. Pytałem sie mojej mamy już trzy razy ile ma lat, a ja nie moge tego zapamiętać. Tak samo czytam książke czy coś na internecie to prawie nie pamiętam co czytałem. Czy to może być amnezja? Czym to leczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Idź zapytaj lekarza a nie Nas. To nie jest forum doktorów.

-- 27 lip 2013, 14:23 --

psyche.,

Zdaję sobie sprawę, że sporo ludzi tutaj ma o lekach dość sporą wiedzę, ale chyba o takich schorzeniu jak w temacie niewiele było dyskusji, przynajmniej ja nie widziałem.

Także droga lekarz-badania-diagnoza-leczenie będzie według mnie lepsza niż porady domorosłych farmaceutów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wykończony,

Kogo pytasz i o co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak bede mial nastepna wizyte u lekrza to powiem, tylko lekarz nie chce ze mna dlugo gadac tylko przepisuje recepte i do widzenia. No ale moze wy cos wiecie na ten temat. Bo na pewno u mnie jest cos nie tak.

No a po za tym mam nerwice natrectw, depresje, nerwice lekową, moze to coś ma do tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

zalamka,

Jak masz możliwość to idź, prywatnie, wtedy to im się, aż tak nie spieszy z odprawieniem pacjenta. No i zadaj mu te wszystkie pytania, które nam zadałaś.

Depresja ponoć osłabia pamięć, ale nie wiem czy, aż tak mocno jak to wygląda u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak prywatnie to trzymają jak najdłużej. zalamka, może po lekach masz słaba koncentrację. Mam to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zalamka od czego depresja?

uraz głowy/niedotlenienie mózgu miałeś kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodze prywatnie i widzicie jak jest.

teraz biore leki sertagen rispolept i absenor na padaczke.

A depresja nie wiem od czego zaczęła sie w wieku dojrzewania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zalamka, masz schizofenie?

Kto wie może i mam. Jak tak czytam na wikipedii o schizofrenii to niektóre objawy tez pasują do mnie. Mam też troche fobie społeczną, jestem bardzo małomówny w towarzystwie prawie nic nie mówie, jestem mało inteligentny tak uważam, nie umiem się wypowiedzieć jakoś mądrze.

-- 27 lip 2013, 19:09 --

A jak sądzicie warto brak takie leki które mają mniej skutków ubocznych (mam na mysli suchosc w ustach, potliwosć, ciągła senność itd) czy warto brać takie mocniejsze a skuteczne? Kiedys brałem anafranil i pernaziunium to ciezko sie z tym żyło mi ponieważ ciągle spałem. Goście jak do mnie przychodzili to mowili ze ja ciągle spie. No i jak tu zyc jak pracowac?

teraz biore wlasnie te co napisalem rispolept, sertagen i absenor to one aż takich skutków ubocznych nie mają,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi