Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyleczyłem nerwice dzięki uwodzeniu kobiet:)


Edi1000

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem napisać ten temat ponieważ Pua(uwodzenie kobiet) odmieniła moje życie(nie koniecznie z kobietami chodź tu trochę też ale dzięki Pua zbudowałem tytaniczną psychikę, nic nie jest w stanie mnie teraz ruszyć. Dzięki setkom podejść do kobiet na ulicy, mozolnych kalibracjach i częstego w p*** emocjonalnego osiągnąłem ten wielki dla mnie sukces, stałem się twardy jak skała. Może od początku jak to wszystko wyglądało a więc przez ponad 20lat chorowałem na nerwicę natręctw, lekarze nie mogli sobie dać rady z tą chorobą a było ich sporo, każdy maił swoje metody leczenia ale one nic nie przynosiły, w końcu trafiłem na psychoterapię dokładnie skończyłem ją w tamte wakacje. Jednak oprócz spraw związanych z moimi natręctwami lekarz nie był w stanie pomóc mi w zbudowaniu pewności siebie. Ciągle były takie teksty w tym spectrum: musisz się interesować ludźmi, trzeba być w porządku wobec ludzi, a kiedyś mu powiedziałem że byłem u swojej byłej(wtedy aktualnej) ona była coś zmęczona a ja miałem ochotę na lodzika i wymogłem to na niej a on mi na to że potraktowałem ją przedmiotowo, z tym że akurat laska była zadowolona bo zrobiła go dwa razy w ciągu nocy. Także jak kolesiowi opowiadałem o podchodzeniu do lasek na ulicach to on mi mówił że to jest dziwne . Ja jednak czułem się coraz lepiej aż zacząłem odczuwać że choroba się w znacznym tempie wycofywała. Aż dzięki mojej upartości i sumienności w dążeniu do postawionych sobie celów ostatecznie wygrałem i pokonałem tą chorobę!!. Miałem też trochę szczęścia że poznałem za pośrednictwem internetu jednego z polskich uwodzicieli który bardzo mi pomógł zmienić mentalność ale on dał mi tylko wskazówki a czy je odpowiednio wykorzystam zależało już tylko ode mnie. Ja wiedziałem że muszę, ze chcę zrobić coś aby moje życie było piękniejsze abym pozbył się tego balastu(nerwica)który tak mocno i przez tyle lat na mnie ciążył. Niedawno miałem konsultację z moim poprzednim psychiatrą(ten akurat mi ustawiał leki) i powiedziałem mu że podchodzę do kobiet na ulicy i mi to bardzo psychicznie pomaga, że bardzo pomaga mi przełamywanie komfortu(nie tylko podchodzenie do lasek, robiłem też szereg innych rzeczy które pomogły mi w zbudowaniu tak potężnej psychiki). On mi na to że to jest dziwne i że ludzie który w ten sposób poznają kobiety to głównie psychopaci a wychodzenie z własnego komfortu również jest dziwne. I ja wtedy sobie pomyślałem sobie czy to ja do niego przyszedłem czy on do mnie. Jakie gość bzdury pieprzył. Taa oczywiście większość to psychopaci, gwałciciele i mordercy hahahha. Olałem to ciepłym moczem i nadal robiłem swoje bo wiedziałem że "Do puki walczysz jesteś zwycięzcą" . Niedawno niestety w mojej rodzinie stała się przykra sprawa, po dokładnych badaniach dowiedzieliśmy się że mój 21letni brat jest transeksualistą(kobieta uwięziona w ciele mężczyzny). Załamałem się? Nie.. nie mogłem, powiedziałem sobie , on nigdy nie był facetem, był kobietą(tak sobie to wytłumaczyłem)i nie przeraża mnie to jak on się teraz zmienia somatycznie. Wspieram go. Tak więc na koniec podsumowujac mój długi wywód pragnę zaznaczyć że Pua ma wielką moc i sam odczułem to na własnej skórze!!to tyle ode mnie. Pozdrawiam

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jak rozpocząłem moją przygodę z Pua to wcale pewnym siebie nie byłem. Byłem jeszcze w trakcie psychoterapii. Jednak postanowiłem coś zmienić bo terapeuta nie był wstanie pomóc mi tak abym zyskał pewność siebie. Ale ja tak bardzo chciałem zmienić swoje życie i pokonać tą długoletnią chorobę ze wiedziałem ze muszę z tym coś zrobić, muszę pomóc sobie sam. Zacząłem więc podchodzić do kobiet na ulicy,mimo ze źle nie wyglądam dostawałem praktycznie same zlewki, typu- mam chłopaka albo po prostu odchodziły bez słowa. Było mi przykro że tak sie dzieje ale cały czas zastanawiałem się gdzie mogę popełniać błędy, powoli niwelowałem popełniane błędy aż do tego stopnia ze ż czasem wyglądało to coraz lepiej aż w końcu moje podejścia zyskały na jakości a ostatnimi czasy kobiety są nimi zainteresowane:). Powiem wam że te zlewki od kobiet właśnie zbudowały mój charakter dzięki czemu choroba się cofnęła aż całkowicie wykruszyła. Dziś jestem szczęśliwym człowiekiem i ciesze się życiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zazdrościć, każdy taki może być:). Wystarczy tylko praca nad sobą. Tak miałem nerwice natręctw, w moich archiwalnych postach można przeczytać co się ze mną działo. Wszystko to przeszło, mogę sie skupić teraz na tym co dla mnie ważne i przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi1000, i już przeszły te natręctwa? no może lekarze tak gadali, że to dziwne co robisz, bo nie pasowało im, że wyleczyłeś się poza obrębem ich leczenia, które się okazało nieskuteczne. lekarze są często ograniczeni, schematyczni i nadęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi1000, i już przeszły te natręctwa, no może lekarze tak gadali, że to dziwne co robisz, bo nie pasowało im, że wyleczyłeś się poza obrębem ich leczenia, które się okazało nieskuteczne. lekarze są często ograniczeni, schematyczni i nadęci.

 

tak samo jak osobniki z rysami os dyssocjalnej

wykorzystujący innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×