Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Fotografia] na_leśnikowe pstryki


Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, rossmana filmy są akurat całkiem spoko ;] Chociaż u mnie w lodówce właśnie większość superii i 2 portry (160 i 400). Potra jest mega super, tylko droga straszliwie :( Czasem kupi się tanio przeterminowane, ale nie mam czasu śledzić tych aukcji :)

 

Zabawę z ciemnią polecam-wciąga niesamowicie. Odważny jesteś, że sam filmy będziesz wołać-ja zawsze oddaje do labu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, odwaga odwagą, zobaczymy jakie będą efekty ;) .Wiesz ja jednak mieszkam w hotelu asystenckim więc ciężko będzie. Ale spróbujemy :smile: . Niestety zazwyczaj jak oddawałem filmy b&w do zakładu, to laboludki oddawały klisze niedowołane i twierdziły, że film był niedoświetlony. Jak opanuję to samodzielne wołanie to jeszcze tylko 1000 zł na skaner i jestem samowystarczalny 8) .

A tak w ogóle to jaką szkołę foto zrobiłaś? I jak oceniasz, warto się w tm kierunku kształcić? Mi się marzy zajęcie się fotografią zawodowo, jednak nie wiem czy coś z tego będzie. Na razie katuje rossmany :mrgreen: .

 

-- 09 sty 2014, 21:22 --

 

light, dzięki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** wymowne i mroczne

 

W pierwszych fotkach z linku przeszkadza mi brak pionu, poza tym świetne kadry. Ale ja się na tym nie znam - nie wiem, czym się różni przesłona od migawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ja mam sprawdzony lab, a poza tym zawsze można podciągnąć przy odbitkach (jeśli planujesz zabawy z powiększalnikiem i chemią):)

Ja zrobiłam foto na AF i studium fotografii na polibudzie w krk i nie do końca jestem zadowolona-więcej nauczyłam się sama metodą prób i błędów, fajnie, że ma się dostęp do studia, niby do sprzętu też powinien być, ale w praktyce tego nie było w zasadzie. Nie wiem jak z foto na ASP-jest dopiero od niedawna, na filmówkę chciałam zdawać, ale nie przepadam za reportażem, a tam na wstępnych zadania w zasadzie tylko z tego właśnie.

Jeśli szkoła foto to tylko państwowa-darmowa, jeśli musiałbyś płacić to polecałabym raczej kasę przeznaczyć na sprzęt i robić jak najwięcej zdjęć.

Planuję jeszcze zrobić fotografię tu za granicą-różnica w programie i podejściu jest ogromna. Tylko muszę ogarnąć swoje problemy emocjonalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×