Skocz do zawartości
Nerwica.com

witajta


podlec

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie Koleżanki i Koledzy.

moje imię nie ma znaczenia. kilka słów o sobie? nie potrafię sobie poradzić z codziennym życiem. nie umiem znaleźć sensu w tym co robię. kiedys bylem gadatliwy, dziś mam jakieś fobie społeczne, które sobie pewnie wkręcam. zamierzam iść na jakieś studia, może polubię to co będę robił. poprzedni kierunek potraktowałem jak szkołę średnią i nie uczyłem się wcale.

 

jeżeli znalazłaby się tu jakaś osoba, która chce posłuchać pomóc lub po prostu pogadać to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuciłem to w innym poście. generalnie to trudno zająć się czymś i przestać myśleć o rozstaniu z moją dziewczyną. musze się poprawić, nie wiem jak się za to zabrać. 1003413_633363550009788_1297851773_n.jpg

to jest bardzo ładne.

 

generalnie to jakieś fobie społeczne, wyszedłem kiedyś na frajera przez przypadek. pod nieobecność najłatwiej namieszać w czyimś życiu. ale to nie o to chodzi. uwierzyłem w to co mówili inni, stałem się tym najgorszym. wykluczonym ze społeczności. może tak nie jest, ale nie mam podstaw by w to nie wierzyć.

 

brak wiary w samego siebie, albo ze skrajności w skrajność - zbyt duża wiara w siebie.. ciężko mi z samym sobą, nie potrafiłem zaufać swojej partnerce, nakrzyczałem na nią strasznie będąc pod wpływem alkoholu, przerwałem swój ciąg alkoholowy. piłem kilka tygodni. ilość jest nieistotna. jak na razie staje się lepszym, próbuję zagadywać do ludzi, nawiązywać kontakt wzrokowy. mam jedną osobę, która nie mówi a robi. dobry człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×