Skocz do zawartości
Nerwica.com

papierosy


element

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie... Moze to zabrzmiec dosc smiesznie - chodzi o szlugi. Ogolnie nie pale... Mam taki problem - mianowicie jak zapale szluga mam straszne jazdy... Kreci mi sie w glowie i nie chce zeby ktos pisal ze kazdy tak ma jak nie pali bo ja nawet jakbym jaral 20 szlugow dziennie za kazdym razem mam taka jazde... Mam problemy z mowieniem, orientacja, trudno mi wejsc po schodach denerwuje sie, nasila mi sie lęk nie potrafie skleic normalnego zdania strasznie sie czuje. W glowie odrazu pojawia sie pustka... Nie mam pojecia o co chodzi... Ale to nie "sruba" jaralem za malolata i nigdy nie mialem takich jazd jak teraz... Chcialbym sobie normalnie zapalic szluga ale nie moge bo odrazu mam takie jazdy... To jest strasznie nasilone zawroty glowy problemy z racjonalnym mysleniem takie dziwne ruchy jakies odrealnienie.... Czy to ma cos wspolnego z jakas choroba? Czy ktos tak ma??? Boje sie martwi mnie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ja wlasnie nieraz chcialbym zapalic ale tez teraz troche pojawia sie strach nawet przed szlugiem bo sie boje ze bede mial takie jazdy.... Po zwyklym fajku masakra dochodze do siebie jakies 20 minut to nie normalne ;( Nie wiem co o tym myslec;( przeraza mnie to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze bys nie chcial strasznie glupia faza;( mimo to chce sobie nieraz normalnie puscic dymka do piwka czy cos... Jak jestem na dobrej fazie to wtedy nie mam takich jazd.... ;(

 

-- 19 lip 2013, 22:00 --

 

Wiesz poprostu denerwuje mnie cos takiego typu to nie pal, czy masz srube ;) bo wiem jakie jest uczucie jak sie ma srube bo kiedys jaralem nalogowo, a teraz chcialbym tylko do piwka zapalic szluga;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mieć śrubę" = ? :roll:

 

No niby rozumiem w pewnym sensie, mam podobnie z paleniem wzbogaconych papierosów więc samo hmm rozczarowanie niemożnością - rozumiem. Ale kurde, jako ciągły palacz bym się chyba ucieszył z takiej opcji, ile to kasy zaoszczędzonej by było... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W początkowym przebiegu swojej choroby, sam w końcu chwyciłem za szlugi. Musze przyznać, że jeszcze wtedy miewałem podobne fazy i chyba w dużej mierze opierały się na lęku przed wpływem m. in. tlenku węgla na mózg oraz w rezultacie na i tak zaburzoną psychikę. Szkoda, że przeszło bo taka awersja organizmu była jednak zdrowym odruchem, zniechęcającym do palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bupropion może z tym skończysz z fajkami

dezypramina była by dobra ale w mikro dawce (ale raczej tego nie dostaniesz)

cytyzyna

męczennica cielista zawiera i mao -harminę i harmalinę która jest w tytoniu obok nikotyny

e-papieros może jak to tylko substancje smoliste to reagujesz tak bo ci tlenu brakuje są uzdrowiska gdzie płuca ci się przeczyszczą itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę podobnie..

Mam zawroty głowy, duszności i mdłości gdy późno wieczorem zapalę papierosa..

Niestety jestem osobą uzależnioną od papierosów ;/

W ciągu dnia mogę palić ile chce ale wieczorem jest masakra ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bupropion może z tym skończysz z fajkami

dezypramina była by dobra ale w mikro dawce (ale raczej tego nie dostaniesz)

cytyzyna

męczennica cielista zawiera i mao -harminę i harmalinę która jest w tytoniu obok nikotyny

e-papieros może jak to tylko substancje smoliste to reagujesz tak bo ci tlenu brakuje są uzdrowiska gdzie płuca ci się przeczyszczą itp

 

 

Wykonczony tylko ja nie jestem uzalezniony od szlugow.... Nie musze palic.... Tylko nieraz poprostu chcialbym sobie puscic dymka tak jak wczesniej pisalem tak o poprostu albo do szluga albo z kims sobie zapalic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj chodzi mi o to ze duzo znajomych pali a nieraz pijac piwko chcialem poprostu zajarac szluga nie mowie ze Ci co nie pala sa nienormalni;)

 

-- 19 lip 2013, 23:01 --

 

Okej nie bede palil. Ale czy ta faza ma jakis wplyw w codziennosci? czy tylko pojawia sie po szlugach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma jakis sens ale zauwazylem ze pod piersia mam zolta plamke taka malutka i od jakiegos czasu boli mnie jak oddycham albo jak sie najem po lewej stronie pod piersia... Nie wiem czy sobie juz cos wkrecam czy nie ale powaznie mam plamke zoltego koloru

 

-- 19 lip 2013, 23:52 --

 

a no i zeby nie bylo ze jestem jakis teges to nie zauwazylem teraz tego po rozmowie z Wami tylko od dluzszego czasu moze jakies 4,5 miesiecy mnie to boli myslalem ze to moze te nerwobole ale przerazila mnie ta plamka i jak sie dotkne to takie uczucie jakby to byl siniak czy cos w tym stylu.... Nie bylem z tym u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×