Skocz do zawartości
Nerwica.com

CZY TO NERWICA??? prosze o pomoc...


ewelia22

Rekomendowane odpowiedzi

Od nowego roku nie wiem co się ze mną dzieje. Zaczęło się bolami w klatce piersiowej. poszlam do lekarza dostalam leki przeciwbolowe diagnoza nerwobole. I wszystko dało się jakoś zniesc do momentu kiedy nagle zaczelo ze mna dziac sie cos czego do dzis dnia nie rozumiem. Pewnego dnia zaczelam się dziwnie czuc drętwiała mi lewa ręka i szyja zaczeło sie krecic w glowie myslalam ze upadne do tego bole w okolicy serca. Pojechalam na pogotowie lekarka powiedziala moze to od stresu albo przewialo pania dostalam leki przeciwbolowe i to wszystko. Dwa dni pozniej nie moglam wstac z łozka mialam okropne zawroty glowy,nie mialam sily w rekach i nogach, bolal mnie zoladek i brzuch, serce walilo , w klatce mocno kuło mialam mroczki przed oczami do tej pory gorzej widze, balam sie ze umieram i ciagnelo sie to przez tydzien nie bylam w stanie wstac sama z lozka. oczywiscie lekarze nie wiedza co to wyniki badan na cukrzyce , anemie , tarczyce, ekg wszystko wzorowe . Dostalam skierowanie do szpitala od ogolnego nie przyjeli mnie bo rzekomo nie ma powodu bo wyniki mam dobre. czekam na rezonans glowy.A teraz czasem mam napady leku boje sie byc sama w domu, jezdzic autobusem , mam dziwne mysli zawroty glowy i jej bole. dopada mnie to roznie czasem jak wyjde do sklepu albo pomysle o czyms czego nie chce czuje taka blokade w glowie. Moje zycie sie okropnie zmienilo kiedys bylam wesola cieszylam sie kazdym dniem teraz nie umiem nieswiadomosc co mi jest nie daje normalnie zyc. przepraszam ze tak dlugie ale nie umiem inaczej opowiedziec o tym wszystkim. dziekuje za kazda odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewelia22, Witaj ,a neurolog Cie badał?może warto by jeszcze tutaj sprawdzić nerwica daje rózne objawy.Od tego nowego roku coś się wydarzyło w Twoim życiu takiego co mogło by wpłynąć tak negatywnie na Ciebie?Jesli masz lęki itd. do psychiatry wybierz się opowiedz wszystko jak jest zobaczysz czy będzie poprawa.Nie jestem fachowcem ,ale wiem co to nerwica a co potrafi powyczyniac z człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, Witam, tak i dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny glowy na ktory jeszcze czekac musze miesiąc... Mialam bardzo przykry okres w swoim zyciu ale niecale dwa lata temu kiedy to poronilam i stracilam w 8 tyg malenstwo :( Najgorsze jest to ze nikt nie wie co sie ze mna dzieje i każą czekac na rezonans.. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólczuje teraz wiadomo dlaczego tak się czujesz jeszcze te emocje w Tobie tkwia i w taki sposob wlasnie sie objawiaja.

Psychoteriapa by Ci sie przydala i mysle,ze leki tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rade ,więc warto będzie przejsc sie do specjalisty. Czytałam ostatnio bardzo duzo na ten temat i niektore moje objawy zgadzaja sie z objawami innych osob cierpiacych wlasnie na nerwice "serca" postanowilam napisac na forum poprostu staram sie szukac gdzies pomocy skoro lekarze nie umieja mi jej dac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×