Skocz do zawartości
Nerwica.com

choroba psychiczna a prawo jazdy ?? proszę zajrzeć


kasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż dostałem skierowanie do wompu (wojewódzki ośrodek medycyny pracy) na badania psychotechniczne cczy niema przeciwskazan do kierowania pojazdami . Zaliczyłem wszystko pozytywnie psychiatra powiedziala , że tez niema przeiwskazan . Dzisiaj mi kazała pani z wompu jeszcze isc jutro do pychologa i psychiatry swojego ktory mnie prowadzi po opinie . przyjmuje 0,25 mg kvetiapiny przed snem .. Miał ktoś podobne kłopoty , moze mi ktoś doradzic jak obronić swoje prawo jazdy ?? bez niego moje żyie sie zmieni na gorsze niedam sobie rady w życiu wejde w większe problemy psychiczne , dodam , ze teraz jest dobrze brałem dawke 250 mg a teraz t jest tylko 25mg :/ brak mi słow boje sie jak niewiem ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie własnie nie , moim narzędziem w pracy nie jest samochód ...zostałem skierowany na te wszystkie badania przez wydział komunikacji a doniesli na mnie dwóch psychiatrów , że mogą byc zastrzeżenia bo miałem problemy z policja i zastawiłem sie chroba troche , gdybym wiedział , że tak wyjdzie to bym tego nigdy w zyciu niezrobił ... Ale niekierowałem pod wpływem czy coś , jestem szczesliwym posiadaczem prawa jazdy juz 4 lata ale niepowiedzialem o zaburzeniach psychicznych i zdałem wszystko było ok do teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałem sie , że pojde siedziec wiedz wymyslilem to z choroba ...Pod wpływem emoccji tak silnych człowiek popelnia bledy niestety . Jutro rano mam psychologa po poludniu psychiatre jak zabiora to niewiem czy niebede musial skorzystac z liny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

 

w każdym razie wieszać się za brak prawka to już przegiecie

nawet jak dla nas - zapomniałaś dodać :mrgreen:

 

kasz,

Myślałem, że będziesz musiał skorzystać z liny, żeby Ci ktoś samochód odholował, bo sam nie będziesz mógł nim jechać bez prawka ;)

 

A tak poważnie to ja też nie rozumiem tego, że chcesz się wyhuśtać z takiego błahego powodu. Zamiast tego wpadnij może najpierw na zlot do Arturówka, to obgadamy ten problem przy flaszce i w ogóle. Widziałem, że nieśmiało wyraziłeś taką chęć w temacie. Pomyśl na spokojnie co wydaje Ci fajniejsze, wisieć na drzewie czy siedzieć pod nim z piwkiem w ręku, otoczony zajebistymi ludźmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więdz sparawa wyglada tak , moj psychiatra powiedzial ze niema przeciwskazac do kierowania pojazdami kat b i mechanicznymi .. Jednak te szmaty z wompu widza przeciwskazania i wysylaja zeby jednak zawiesic mi prawko . Bede pisał odwołanie jednak niewiem czy to cos da , teraz niewiem jak mam je odzyskac ...Apropo zlotu będzie ktos przejeżdzał przez włoclawek , ja swoim niestety niepojade hehe :( łze uronilem dzisiaj , zabrali mi cos co kocham :/ . Już się rozgladam za skuterami

 

-- 17 lip 2013, 15:46 --

 

więdz sparawa wyglada tak , moj psychiatra powiedzial ze niema przeciwskazac do kierowania pojazdami kat b i mechanicznymi .. Jednak te szmaty z wompu widza przeciwskazania i wysylaja zeby jednak zawiesic mi prawko . Bede pisał odwołanie jednak niewiem czy to cos da , teraz niewiem jak mam je odzyskac ...Apropo zlotu będzie ktos przejeżdzał przez włoclawek , ja swoim niestety niepojade hehe :( łze uronilem dzisiaj , zabrali mi cos co kocham :/ . Już się rozgladam za skuterami

 

Czuję się potratowany gorzej niż pies u tych lekarzy mało tego czuje się jak bym nie był człowiekiem i niemiał szansy na nic przez to , że mam zaburzenia psychiczne :(:( żenada jak chuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasz

moj psychiatra powiedzial ze niema przeciwskazac do kierowania pojazdami kat b i mechanicznymi

To nie mógł Ci napisać jakiegoś papierka, odnośnie tego? No bo jak komuś udowodnisz, że psychiatra nie widzi przeciwwskazań? "Na gębę" to niewiele w tych czasach można załatwić.

Apropo zlotu będzie ktos przejeżdzał przez włoclawek

Bardzo możliwe, że Ci z nad morza. Zadaj takie pytanie w temacie o zlocie. Może ktoś Ci odpowie.

Już się rozgladam za skuterami

No widzisz, już znalazłeś, lepszą alternatywę od liny :great: . Wystarczyło ochłonąć i trochę pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos mi pomoże coś w tym temacie to ma ogromone piwo ....Czyli pierwsze co jak napisać odwołanie i jak odzyskać prawko :(...Będe probował jeszcze na jakichś forach o prawie do jazdy samochodem ehhh

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oni w tych ośrodkach to są dość ostrzy i chyba też mocno bezmyślni...pamiętam przypadek kolesia co miał prawko kat b i przez 5 lat nawet mandatu nie dostał. Poszedł sobie zrobić kategorie na samochody ciężarowe...i mu B zabrali. Okazało sie że dostał zbyt mało pkt w teście IQ...

 

Napisz może jak dokładnie wyglądało to wykręcanie się i o co chodziło...bo jeśłi miałeś dostać mandat i sie zasłaniałeś jakimiś zaburzeniami i tego mandatu nie dostałeś, to sry ale tu chyba szans będzie mało...bo to by znaczyło że z urzędu nie jestes w stanie przestrzegać owych przepisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z depresją, nerwicą lękową, podobnymi zaburzeniami da się zdać na prawo jazdy... tylko bywa, że jest brak odwagi potem jeździć.

Da się , da , tylko powiedz mi jeszcze jak , bo akuratnie się uczę ;) . I nie mów raczej ,że jest tak samo łatwo zdrowym jak i chorym. Ja tam się jeżdżic nie boję ( i będę jeżdżić) , ale sam egzamin i jego wizja trochu mnie przeraża. Tyle się słyszy teraz ,że szukają wszystkiego , aby tylko uwalić. Inna sprawa , szczęście , inna instuktor ,a jeszcze inna , za którym razem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, na C+E nie robi się testów IQ :lol:

 

OMG. Linka...musze ci sie przyznać że jak widzę twoje posty odnoszace sie do moich to juz z góry wiem że nie będzie miło... Dziewczyno. Czemu ty to sobie robisz? Czemu ty sie starasz cały czas wytykac mi błedy, nielogiczność itd...? Co cie tak rozbawiło? Aż taką satysfakcję ci sprawi jak sie pomyle, jak coś przekręce? Widzę że sie kładziesz ze śmiechu i to jest po prostu już żenada i wstyd...ile ty masz lat?

 

Co do tematu i kategorii to piszesz głupoty(jak zawsze). Ja nie mówię o egzaminie w Wordzie i jezdzie samochodem na placu, czy egzaminie teoretycznym. Ja mówię o testach psychomotorycznych które są przeprowadzane w przychodniach medycyny pracy i które trwają ponad 2 godziny. Kazdy kto chce pracowac jako zawodowy kierowca przechodzi te testy(jak sie starasz o kat. B to nie). Jest badany kompleksowo wzrok, szybkość reakcji, są testy osobowościowe i testy na IQ...

 

-- 19 lip 2013, 16:53 --

 

Z depresją, nerwicą lękową, podobnymi zaburzeniami da się zdać na prawo jazdy... tylko bywa, że jest brak odwagi potem jeździć.

Da się , da , tylko powiedz mi jeszcze jak , bo akuratnie się uczę ;) . I nie mów raczej ,że jest tak samo łatwo zdrowym jak i chorym. Ja tam się jeżdżic nie boję ( i będę jeżdżić) , ale sam egzamin i jego wizja trochu mnie przeraża. Tyle się słyszy teraz ,że szukają wszystkiego , aby tylko uwalić. Inna sprawa , szczęście , inna instuktor ,a jeszcze inna , za którym razem ...

 

Nie ma sie co stresować. Ja niedawno zdawałem ponownie bo mi za pkt prawko zabrali i choć rzeczywiście niektórzy moga być upierdliwi, to nikt nie będzie nikogo na siłę oblewał. Jeśli będziesz dobrze jeżdził to nie powinno byc kłopotów ze zdaniem...choć troche szcześcia trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuj Zuj jesteś przewrażliwiona. Wyluzuj , bo To forum Cię zabijwe , a ma pomóc. Też mam tu wrogów, ale staram sie to zlewać ciepłym moczem . Jak Forumowicze doprowadzają do skrajnych stanów i wytrącają z równowagi , to co będzie z Tobą w realu?

 

-- 19 lip 2013, 17:58 --

 

Nie ma sie co stresować. Ja niedawno zdawałem ponownie bo mi za pkt prawko zabrali i choć rzeczywiście niektórzy moga być upierdliwi, to nikt nie będzie nikogo na siłę oblewał. Jeśli będziesz dobrze jeżdził to nie powinno byc kłopotów ze zdaniem...choć troche szcześcia trzeba

 

Za punkty ? To mocna jesteś ;) . Nie obrażaj się ( weż to na na na ---lekko) .

Dam radę z tym prawkiem , i dzięki za słowa otuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja wcale nie jestem jakiś nerwowy czy przewrażliwiony...tylko chodzi o to że pisałem już kilka razy, żeby sobie po prostu odpuścić te złośliwości, uszczypliwości itd...i nie mam wrażenia żeby te moje apele na podatny grunt trafiły...

Nawet specjalnie mi nie przeszkadza że już któryś raz piszesz do mnie jak do laski a ja kolesiem jestem...generalnie jestem raczej w normie, tylko niektóre postawy mnie troche zapalają...a już takie złośliwości to jest po prostu głupie i traktuje to jako czystko osobiste złośliwości a nie głos w dyskusji...jak jest jakis problem to prosze oinfo na priv i na pewno sobie wyjaśnimy, bo takie podszczypywanie to jest troche nie poważne...choć wydaje mi sie że wiem co jest tego przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet specjalnie mi nie przeszkadza że już któryś raz piszesz do mnie jak do laski a ja kolesiem jestem...

Zuj Zuj , wybacz , ale Twój Nick też kojarzy mi się z płcią piękną. I nawet na początku myślałem ,że rozmawiam z dziewczyną , dopiero potem ... Zebyś Ty słyszał jakimi Jobami mi Tu wrzucała niejaka Panna Tahela , to bys dopiero zapadł się pod ziemię. Ja na To jak zlewka tak zlewka totalna , niech sobie kobita pokrzyczy , będzie jej lżej , zejdzie z niej ,,, ;)

choć wydaje mi sie że wiem co jest tego przyczyną

Jak wiesz to powiedz , a nie jakieś teraz znów niedomówienia , albo nie zaczynaj.

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, zastosuj się do własnego nicka, nie musisz mi tu wykładać jakie testy zdaje się na prawo jazdy C+E, napisałeś testy IQ a ja cię poprawiłam - bo owszem czas reakcji, bla bla bla - ale nie testy inteligencji. Zaraz powiesz że jeszcze kandydaci na prawko do C mają konsultacje z psychiatrą. Dodam też że takie badania są obowiązkowe też dla kierowców zawodowych katB i nie robi się ich tylko przy nabywaniu uprawnień, ale co kilka lat.

 

 

Co mnie tak rozbawiło? to, że jakby na jakiekolwiek prawo jazdy były testy IQ to 3/4 ludzi posiadających obecnie ten dokument nigdy by go nie miało.

 

Da się zdać, ja uczyłam się i zdawałam w trakcie okresu o nasilonej somatyzacji. Nie było to zbyt miłe, ale udało się za pierwszym razem nawet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×