Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeszczep głowy


buka

Rekomendowane odpowiedzi

http://nt.interia.pl/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-stara-glowa-w-nowym-ciele,nId,994745#commentsZoneList

 

Jak to z tym jest? Czy ktoś, kto kiedyś był osobą z głową, stracił w późniejszym okresie, tak naprawdę nigdy jej nie miał? Pod wpływem różnych sytuacji, dramatów życiowych ludzie tracą głowę. Czasami stwierdzają po latach, że ją odzyskali. Niektórzy tracą ją bezpowrotnie. Co o tym decyduje? Dlaczego niektórzy mimo życiowych tragedii wręcz umacniają się w swojej głowie, a niektórzy ją tracą- czasami bezpowrotnie? Czym jest tak naprawdę utrata głowy? Zagubieniem samego siebie? Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale sprawdźcie to!! Naukowcy już za 2lata będą mogli przeszczepiać głowę(czy też patrząc z drugiej strony ciało)do innego ciała.

Co by było jakby się okazało że budzicie się w szpitalu-okazuje się że mieliście wypadek,wszystko zmasakrowane tylko głowa została-z nie swoim ciałem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale sprawdźcie to!! Naukowcy już za 2lata będą mogli przeszczepiać głowę(czy też patrząc z drugiej strony ciało)do innego ciała.

Co by było jakby się okazało że budzicie się w szpitalu-okazuje się że mieliście wypadek,wszystko zmasakrowane tylko głowa została-z nie swoim ciałem??

A po co głowę, wystarczy mózg. Ale wątpię, by w najbliższym czasie było to możliwe.

Oglądałem jakiś czas temu program na Discovery, w którym mówili, że będą chcieli po śmierci ciała jakiejś osoby, przegrać zawartość osobowości z mózgu na komputer, a w dalszej przyszłości konserwować ludzkie mózgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×