Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wycofanie się.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Oświadczam,że wycofuję się z życia społecznego i politycznego.Zajmę się tym co lubię robić najbardziej czyli czytaniem książek.W moim życiu nic się nie zmieni.Nadal będę siedział na rencie, oglądał seriale.Pomagał mamie w kuchni.Jedyną moją aktywnością będzie chodzenie na wybory.Spotkania z Magdą,odwiedziny u koleżanek w sklepach.Oraz wizyta u psycholog i psychiatry.Świadomie wykluczam się społecznie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

Nie wiedziałem, że parałeś się polityką.

 

W moim życiu nic się nie zmieni

Jak to nie. Przed chwilą sam napisałeś, że wycofujesz się z życia społecznego i politycznego. To już daleko idące zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie życie polityczne jak ja ;) ma każdy.

Ja nie mam. Nie idzam na wybory, a wieści polityczne, interesują mnie jak śnieg z przed 2 lat.

Jedynie co mogę zrobić dla Polski to obejrzeć serial i coś poczytać.

W jaki sposób pomaga to Polsce? No chyba, że chodzi Ci o wspieranie polskiej telewizji i księgarń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to zabrzmiało, jak wycofanie się jakiegoś starego czarodzieja. "Od dzisiaj już nie ratuję świata, tylko zajmę się paleniem fajki i czytaniem ulubionych ksiąg".

 

Ja mam 23 lata, chciałbym coś zwojować jeszcze. :)

To Ci życzę powodzenia :mrgreen:

 

-- 12 lip 2013, 10:49 --

 

detektywmonk, nie uda Ci się raczej, zbytnio przesiąknięty polityką jesteś za dużo tvn 24 przyjąłeś ;)

Ale mogę wysączyć się z polityki.A TVN 24 zawsze, będzie za kapitalizmem i PO.Taka stacja.

 

-- 12 lip 2013, 10:50 --

 

Zamiast zmieniać świat, wolę Xenę na Puls obejrzeć i potem poczytać dobry ruski kryminał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×