Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozważania związane z samym sobą


ameliaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni dział (i czy podobnego tematu już nie było) ale często macie dość sami siebie? Z różnych powodów, np braku szacunku, akceptacji dla samego siebie bądź też zwyczajnie nie wiecie kim jesteście, kim będziecie, czego chcecie od życia itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żebym miał definitywnie siebie dość, to nie. Toleruję siebie, ale nie akceptuję i nie rozumiem. Gdy się zastanawiam nad sobą, to wkurza mnie, że nie wiem, dlaczego dokładnie jestem taki, jaki jestem; oraz to, że jak na razie wygląda na to, że nie pasuję do żadnej grupy ludzi z zespołem swoich cech, problemów; jestem jednym z największych dziwaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bieżąco jest to wałkowane w wielu wątkach. Forum jest dość szczelnie wypełnione takim typem postów :twisted: Aż dziw bierze, że nie natrafiłaś na takie do tej pory. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no nie natrafiła na wątek bezpośrednio nakierowany na ten temat, raczej pobieżnie a mnie interesuje dokładnie to o co pytam

 

-- 10 lip 2013, 09:06 --

 

a przepraszam właśnie znalazłam coś bardzo podobnego, mój błąd albo raczej niedopatrzenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×