Skocz do zawartości
Nerwica.com

proszę o rade


raptilionx

Rekomendowane odpowiedzi

Naturalne metody? Na ostrą nerwicę? :lol:

 

A to zdiagnozowane - czy sam sobie postawiłeś diagnozę?

 

łatwo powiedzieć psychologowie są do dupy chodze i nic mi to nie pomaga

Bo trzeba znaleźć jednego, kompetentnego psychoterapeutę i solidnie pracować nad sobą a po kilku miesiącach zaczyna być widać efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łatwo powiedzieć znaleźć kompetentnego psychoterapeutę jestem studentem szukam w poznaniu psychoterapeuty

 

Ja polece moze ze swojej strony osobe, z ktora mialam bardzo dobry kontakt i ktora mozna powiedziec, ze praktycznie uratowala mi zycie. Jest to Pani Marika Krysiak. Chodzilam do niej na terapie indywidualne i bardzo mi pomogly w zyciu. Jestem zupelnie inna osoba niz kiedys.

 

Pozdrawiam serdecznie:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje się źle dzisiaj w pracy odmówiłem jednej pani pomocy bo mnie drażniła strasznie swoim słodkim głosem potem wkurzony siedziałem do końca dnia następnie przyjaciel mnie zirytował bo się umówiliśmy na dworcu a on poszedł jeszcze gdzieś i musiałem mu zajmować miejsce w pociągu al szczytem było gdy wysiadłem już w swoim mieście bo do pracy muszę dojeżdżać spotkaliśmy innego kolegę takie pijaczka który się wozi bo jest gruby i duży notabene ja jestem tego samego wzrostu i nawet lepiej wyglądam od niego bo nie mam bebzola. Ale szczytem był pwrót do domu do ojca panika mnie ogranęła jakby mnie mieli zamknąć z tygrysem bengalskim w klatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×