Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poważny człowiek..


Gość S_And_S

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie cechy charakteru ma poważnie poważny człowiek ?. Nie lubię się śmiać. .. nie mam poczucia humoru.. czy tacy są poważni ludzie ?.

 

Jaki Waszym zdaniem powinien być taki człowiek ?.

 

Nie chodzi mi o ludzi którzy są zabawni na codzień.. że gdy np. przychodzi czas pogrzebu przychodzi i ich powaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wesołkiem śmieję się rzadko.Głownie to na szkle kontaktowym i na Ferdku.Czy jestem przez to poważny? Nie,bo z mamą rozmawiam o zwierzętach,fantastyce i bogach religii pogańskiej.Zresztą psycholog lat 40 , nazwała mnie duży chłopiec.Co jest prawdą, bo mając lat 36 mam poglądy 14 latka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie cechy charakteru ma poważnie poważny człowiek ?.

Uuu, poważnie poważny człowiek? To postać dość zaawansowanej powagi. :P Niemalże patologicznej. ;)

 

Nie lubię się śmiać. .. nie mam poczucia humoru.. czy tacy są poważni ludzie ?.

Jakieś tam chyba masz? Nigdy się nie roześmiałeś? Naprawdę nikt i nic Cię nie potrafi rozbroić i wywołać banana na twarzy, albo chociaż niewielki "podwąsowy" uśmiech?

 

Jaki Waszym zdaniem powinien być taki człowiek ?.

Poważnie mówiąc to poważnie poważny człowiek, powinien być trochę niepoważny od czasu do czasu ;) Poważnie :!:

 

że gdy np. przychodzi czas pogrzebu przychodzi i ich powaga...

Chyba mylisz powagę ze smutkiem i rozpaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wesołkiem śmieję się rzadko.Głownie to na szkle kontaktowym i na Ferdku.Czy jestem przez to poważny? Nie,bo z mamą rozmawiam o zwierzętach,fantastyce i bogach religii pogańskiej.Zresztą psycholog lat 40 , nazwała mnie duży chłopiec.Co jest prawdą, bo mając lat 36 mam poglądy 14 latka.

 

A ja to uważam, że większość 14 latków jest poważniejsza ode mnie, ja zatrzymałem się na etapie 10 latka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wesołkiem śmieję się rzadko.Głownie to na szkle kontaktowym i na Ferdku.Czy jestem przez to poważny? Nie,bo z mamą rozmawiam o zwierzętach,fantastyce i bogach religii pogańskiej.Zresztą psycholog lat 40 , nazwała mnie duży chłopiec.Co jest prawdą, bo mając lat 36 mam poglądy 14 latka.

 

A ja to uważam, że większość 14 latków jest poważniejsza ode mnie, ja zatrzymałem się na etapie 10 latka ....

Ja jestem najbardziej dziecinnym 36 w moim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale ogólnie upatruje w tym jednej z przyczyn mojego postrzegania świata, ewentualnie skutku mojej fobii. Na prawdę nie utożsamiam się ze swoim wiekiem, nie podoba mi się dorosłość, brzydzę się nią, a jednocześnie nie pasuje też do dzieci no bo wyglądam na dorosłego no i w ogóle one od dorosłego oczekują bycia dorosłym, a nie bycia jedynie dużym dzieckiem. Co prawda intelektualnie jestem rozwinięty prawidłowo, ale mentalnie to tylko probuję grać dorosłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak śmiechu nie równa się powaga.

Człowiek poważny to ten dojrzały,odpowiedzialny,mający hmm,odpowiednie priorytety do własnego wieku? Czy jak to tam nazwać

Mentalność też ma znaczenie,bycie "grobowcem" czy też "pajacem" ma znaczenie,można i trzeba się pośmiać,ale nie reagować na wszystko ze śmiechem jak gimbus.

 

Co do mnie samego - nie wiem,z jednej strony chyba mentalnie ok,co do priorytetów w życiu to zaczyna się dopiero klarować....

Wydaje mi się że jak na mój wiek z moją dojrzałością i powagą nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu brakuje mi spontanicznosci....takiego zachwytu nad chwila.Nie jestem z tego zadowolona,mam chociaz swiadomosc dlaczego tak sie stało

A to juz punkt od ktorego moge to zmieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem człowiek poważny (nie biorąc pod uwagę aspektów emocjonalnych), to człowiek zaradny, odpowiedzialny, samodzielny, rozsądny oraz spokojnie się zachowujący.

 

U mnie wygląda to tak: zaradność - poziom bardzo niski; odpowiedzialność - poziom niski; samodzielność - poziom bardzo niski; rozsądek - poziom bardzo wysoki; spokojne zachowanie - przy ludziach poziom bardzo wysoki, na osobności zależy, jak na to patrzeć, więc klasyfikacja niemożliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaga jest wtedy, gdy szukamy poważnych rzeczy w necie.Poważny człowiek krytykuje rząd Donalda Tuska.Psioczy na Żydów z UE.A ja wolę zobaczyć aktualność z ZOO Wrocław.Poczytać co nowego Mastertona wyjdzie w lipcu.Wolę też, zobaczyć zdjęcia księżyców Jowisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważny człowiek krytykuje rząd Donalda Tuska.Psioczy na Żydów z UE.
Chyba to od sympatyków PiS usłyszałeś bo im się wydaję że są mądrzejsi od reszty czyli lemingów, zresztą druga strona zaciekli wrogowie PiS też nic mądrzejsza nie bywa. Ja tam myślę że poważny człowiek nie interesuje się zbytnio polityką, a przynajmniej nie powinna ona być źródłem jego frustracji, po prostu powinien robić swoje bez oglądania się na ta bandę( polityków).

Poważny człowiek powinien chodzić do pracy, przyzwoicie zarabiać( choć nie koniecznie muszą być to jakieś kokosy), mieć partnera( chyba że jest aseksualny) i ogólnie mieć jakiś cel w życiu, plus brak nałogów czyli ja odpadam bo w tej chwili nic z tego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj cel na dziś: zanieść cv do "wymarzonego" zakładu pracy i dobrze wypaść u nowej "uczennicy", żeby mnie polubiła i dała zarobić :P

Tego Ci życze !trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×