Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja i kuchnia.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

prawdziwy facet grzebie w silnikach, naprawia samochody, krany, gniazdka, buduje domy albo chociaż altanki a nie pomaga w kuchni bo to jest wyjątkowo niemęskie ;) Prawdziwy facet jest wiecznie utaplany w smarze, śmierdzi, pali szlugi, chleje piwo i ma wieczną ochotę na seks, tacy cieszą się największym powodzeniem, kobiety wręcz ślinią się na widok takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapa, żartowałem przecież, przedstawiłem obraz męskiego mężczyzny przed kilkudziesięciu lat, bo dzisiaj to facet oprócz naprawiania różnych rzeczy musi też umieć ugotować, posprzątać, wyprać, musi być pachnący i dobrze ubrany albo na tyle bogaty że stać go na wynajmowanie fachowców, gospodynie, czy ciągłe jedzenie w restauracji. Oczywiście mówię o ideale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, mój kolega robi świetne ciasta! co prawda jeden rodzaj :D ale z przeróżnymi wariacjami owocowymi. i to jest świetne! zawsze ma gromadkę chętnych do wspólnego pichcenia :)

dla mnie, facet który nie potrafi chociaż kilku potraw zrobić- to nie facet.

carlosbueno, nie wrzucaj kobiet do jednego wora okej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

Prawdziwy facet wbija tylko gwoździe, wyrzuca śmieci, puszcza głośne bąki, "pachnie" po męsku i ogląda mecze z browarem w dłoni. Także lepiej sobie odpuść kucharzenie do kuchnia jest tylko dla prawdziwych kobiet (czytaj kur domowych).

 

Jak lubisz takie rzeczy to je rób i nie oglądaj się na nikogo. Ty nabędziesz umiejętności przyrządzania potraw, a mama będzie się cieszyć, że jej pomagasz. Czyli wszyscy zadowoleni. Ja bym chciał umieć gotować (bo jak będę sam mieszkał, to kto mi ugotuje coś jak nie ja) i pewnie bym się nauczył po pewnym czasie, ale nie mam na to ochoty zupełnie. W kuchni jestem zazwyczaj najkrócej jak się da. Niektórzy faceci to bardzo lubią (pichcenie) i są w tym dobrzy, jak mój kumpel z roboty. Jego żona wcale się tym nie zajmuje, bo nie umie i nie lubi. Jakoś im to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest kwestia męskości/niemęskości tylko samodzielności.No chyba że ktoś ma tyle $$$ że może się stołować na mieście,albo nie zależy mu na życiu i niszczy sobie wątrobe xińskimi zupami,a przecież zupa to najprostsza rzecz(oprócz jajecznicy i zaparzenia herbaty)jaką można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul przyjdzie romantyczna kolacja i co? Jajecznica albo kanapki? :mrgreen:

Na to wygląda. Jeszcze do menu mógłbym dorzucić herbatkę. Nikt tak nie gotuje wody jak ja ;)

 

Po za tym od czegoś są różne lokale gastronomiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest kwestia męskości/niemęskości tylko samodzielności.No chyba że ktoś ma tyle $$$ że może się stołować na mieście,albo nie zależy mu na życiu i niszczy sobie wątrobe xińskimi zupami,a przecież zupa to najprostsza rzecz(oprócz jajecznicy i zaparzenia herbaty)jaką można zrobić.

Ja przez prawie 5 lat samodzielnego życia w ogóle nie nauczyłem sie gotować, ale to było zagranicą a tam jedzenie na mieście jest w porównaniu do zarobków tanie, albo kupowałem rzeczy do odgrzania w mikrofali, na patelni i robienie obiadu zajmowało mi 5 minut( i to obiad z mięsem, ziemniaki(puree) lub gotowy ryż do mikrofali i warzywa z puszki, słoika). Dopiero jak matka gdy była zajęta dała mi do wyboru sprzątasz czy gotujesz obiad to wybrałem gotowanie i coś tam musiałem się nauczyć bo sprzątać nie cierpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×