Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego trafiam na samych zboczonych facetów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od rozmowy, tak czy siak nie widzę w tym niczego zboczonego, raczej facet po prostu nie robi z seksu tabu. Ja ostatnio na uczelnianym korytarzu gadałam o seksie - tak teoretycznie i całkiem poważnie - z dziewczyną, którą znałam z minutę, zwyczajnie dla nas to temat jak każdy inny.

 

Mówiąc szczerze ja osobiście nie przepadam za szczególnym owijaniem seksu w 10 bibułek i podchody zanim się zapyta o preferencje seksualne czy coś. Potem się zakłada tematy na forum "a moja dziewczyna uważa, że oral jest obrzydliwy, jak ją przekonać". Było zapytać, co o tym myśli, zanim została dziewczyną....

 

 

Edit:

Hm... niefajnie trochę, że usunęłaś post, na który odpowiedziałam, bo trochę jakbym do siebie gadała, ale cóż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze ja osobiście nie przepadam za szczególnym owijaniem seksu w 10 bibułek i podchody zanim się zapyta o preferencje seksualne czy coś. Potem się zakłada tematy na forum "a moja dziewczyna uważa, że oral jest obrzydliwy, jak ją przekonać". Było zapytać, co o tym myśli, zanim została dziewczyną....

 

Vian, ciesze sie, ze znowu jestes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zboczonym się jest, jak kogoś dotyczy jakieś zboczenie - o, propozycja sesji BDSM od rotten soul była zboczona ;-)

 

Na pytanie, czy jestem wilgotna bym pewnie odpowiedziała, że za mały z niego kozak, żebym się robiła mokra przez samą rozmowę i ogólnie wymyła dość szybko, bo masz rację - pytanie jest nie na miejscu, no ale to raczej kwestia braku kultury, chamstwa, ble ble niż zboczenia. No chyba, że rozmowa była w rodzaju zaczepił Cię w klubie o 1 w nocy albo na gg, bo w takich miejscach zwyczajnei można się tego spodziewać.

 

-- 05 lip 2013, 13:34 --

 

Mówiąc szczerze ja osobiście nie przepadam za szczególnym owijaniem seksu w 10 bibułek i podchody zanim się zapyta o preferencje seksualne czy coś. Potem się zakłada tematy na forum "a moja dziewczyna uważa, że oral jest obrzydliwy, jak ją przekonać". Było zapytać, co o tym myśli, zanim została dziewczyną....

 

Vian, ciesze sie, ze znowu jestes :D

:***

 

^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co - na ulicy ktoś Was zaczepia i pyta się czy jesteście mokre albo tam proponuje, że z Was zrobi suki? Unikajcie po prostu miejsc, gdzie mogą Was tak zaczepiać, zamiast do pubu czy nocnego klubu wybierzcie restaurację, uważajcie gdzie i jakie zdjęcia wstawiacie w necie itd. Takie pytania i zaczepki to żaden nowy wynalazek tylko faceci tak zaczepiali babki jeszcze na drzewach. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zboczonym się jest, jak kogoś dotyczy jakieś zboczenie - o, propozycja sesji BDSM od rotten soul była zboczona ;-)

 

Na pytanie, czy jestem wilgotna bym pewnie odpowiedziała, że za mały z niego kozak, żebym się robiła mokra przez samą rozmowę i ogólnie wymyła dość szybko, bo masz rację - pytanie jest nie na miejscu, no ale to raczej kwestia braku kultury, chamstwa, ble ble niż zboczenia. No chyba, że rozmowa była w rodzaju zaczepił Cię w klubie o 1 w nocy albo na gg, bo w takich miejscach zwyczajnei można się tego spodziewać.

 

No ale co - na ulicy ktoś Was zaczepia i pyta się czy jesteście mokre albo tam proponuje, że z Was zrobi suki? Unikajcie po prostu miejsc, gdzie mogą Was tak zaczepiać, zamiast do pubu czy nocnego klubu wybierzcie restaurację, uważajcie gdzie i jakie zdjęcia wstawiacie w necie itd. Takie pytania i zaczepki to żaden nowy wynalazek tylko faceci tak zaczepiali babki jeszcze na drzewach. ;-)

 

No generalnie sięzgadzam. Tyle tylko że ja nie mam takiego zwyczaju jak ci októrych piszecie.

Poza tym coraz więcej kobiet podchodzi do seksu w konsumpcyjny sposób, i może jeszcze się tak nie zachowują, ale wiem, że są otwarte na przygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian,

Sesji nie proponowałem, jedynie jednorazowy numerek ;)

BTW BDSM to nie jest zboczenie według mnie, tylko specyficzny rodzaj seksu. Za zboczenia uważam chyba tylko nekrofilię, zoofilię i pedofilię. Tak to jestem dość tolerancyjny.

 

żebym się robiła mokra przez samą rozmowę i ogólnie wymyła dość szybko

Co rozumiesz, przez to szybkie wymycie się? :mrgreen: Nie mogłem się powstrzymać, bo zabrzmiało to dla mnie dość śmiesznie i dwuznacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, hhahaha :lol: i Ty masz problemy z płcią przeciwną? Nie do wiary ;) Zasadniczo zboczony chodziło bardziej o buractwo i denne pytania o tematyce seksualnej niż o typowe zboczenia jak nekrofilia i zoofilia. Bo z takimi odchyłami raczej by nie zagadywali do mnie no chyba, żeby mnie uśmiercić a potem bezczelnie sprofanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zboczonym się jest, jak kogoś dotyczy jakieś zboczenie - o, propozycja sesji BDSM od rotten soul była zboczona ;-)

 

Na pytanie, czy jestem wilgotna bym pewnie odpowiedziała, że za mały z niego kozak, żebym się robiła mokra przez samą rozmowę i ogólnie wymyła dość szybko, bo masz rację - pytanie jest nie na miejscu, no ale to raczej kwestia braku kultury, chamstwa, ble ble niż zboczenia. No chyba, że rozmowa była w rodzaju zaczepił Cię w klubie o 1 w nocy albo na gg, bo w takich miejscach zwyczajnei można się tego spodziewać.

 

Z tym się zgadzam. Ja myślę, że to wina purytańskiego społeczeństwa, które albo nie potrafi rozmawiać w sposób normalny i otwarty o seksie, albo jeśli już to z jakimiś uśmieszkami, przymrużeniem oka itd. mianując zboczeniem wszystko co wystaje spod do kostek sięgającej sukienki. Taki syndrom czegoś nowego, zakazanego, a jednocześnie pożądanego, inaczej nie byłoby takich tematów i takich emocji. :twisted:

 

Do tego dochodzi jeszcze to, że w Internecie bestia wychodzi z wielu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO,

Wymuć? A cóż to za słowo? Mnie wymycie się kojarzy się z gąbką i wodą :)

 

psyche.,

rotten soul, hhahaha :lol: i Ty masz problemy z płcią przeciwną? Nie do wiary ;)

No mam, mam niestety. Może tutaj się trochę wyrobię ;)

Zasadniczo zboczony chodziło bardziej o buractwo i denne pytania o tematyce seksualnej niż o typowe zboczenia jak nekrofilia i zoofilia

Tak wiem, ale podpiąłem się troszeczkę pod temat "prawdziwych" zboczeń. Po za tym kobiety, zdecydowanie nadużywają tego słowa. Niektóre nazywają takiego (zboczeńcem), ilekroć ten wypowie choćby jedno zdanie na temat seksu, publicznie.

 

davin,

Zgadzam się, dlatego napisałem zwrot według mnie. Dla kogoś innego numerek z pieskiem czy świnką, może być całkiem okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian,

Sesji nie proponowałem, jedynie jednorazowy numerek

BTW BDSM to nie jest zboczenie według mnie, tylko specyficzny rodzaj seksu. Za zboczenia uważam chyba tylko nekrofilię, zoofilię i pedofilię. Tak to jestem dość tolerancyjny.

Sesja może być spokojnie jednorazowym numerkiem :P

Trudniej mi sobie wyobrazić raczej jednorazowy numerek, który jest BDSM, ale nie jest sesją... :twisted: To raczej jakiś ostrzejszy seks chyba... ^^

Btw - ja jestem dominującą sadystką, więc siłą rzeczy jestem dla siebie tolerancyjna, no ale to spokojnie można uznać za zboczenie. :)

 

Co rozumiesz, przez to szybkie wymycie się? Nie mogłem się powstrzymać, bo zabrzmiało to dla mnie dość śmiesznie i dwuznacznie.

No i prawidłowo, bo celowo tego słowa użyłam, żeby pasowało do bycia mokrym :P

 

 

Zasadniczo zboczony chodziło bardziej o buractwo i denne pytania o tematyce seksualnej

Jako zboczona sobie wypraszam wrzucanie mnie do worka z burakami! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian

Sesja może być spokojnie jednorazowym numerkiem :P

Też prawda, jednakże numerek kojarzy mi się z czymś znacznie krótszym niż sesja.

Trudniej mi sobie wyobrazić raczej jednorazowy numerek, który jest BDSM, ale nie jest sesją... :twisted: To raczej jakiś ostrzejszy seks chyba... ^^

Btw - ja jestem dominującą sadystką, więc siłą rzeczy jestem dla siebie tolerancyjna, no ale to spokojnie można uznać za zboczenie. :)

O proszę, jak odważna deklaracja. To mi się podoba.

No i prawidłowo, bo celowo tego słowa użyłam, żeby pasowało do bycia mokrym :P

Wobec tego już lubię Twoje poczucie humoru. :smile:

 

-- 05 lip 2013, 14:49 --

 

0Rh+,

Mam wykrzyknik nad głową :shock: . Objaśnij mi łopatologicznie co miałeś na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul

0Rh+,

Mam wykrzyknik nad głową :shock: . Objaśnij mi łopatologicznie co miałeś na myśli.

 

W prehistorycznych czasach ,kiedy człowiek żył bliżej natury ,chociaż nie pokuszę się o stwierdzenie ,że było mu z tym dobrze . ;)

Mućka było zdrobniałym określeniem krowy . Może takiej bardziej ulubionej ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×