Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Stara" nowa


Darija456

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Stwierdziłam, że wypadałoby się w końcu przywitać...

Odkąd zaczęłam chorować (5 lat temu) odwiedzam różne fora, ale nigdzie nie mogę zagrzać miejsca. Pojawiam się i znikam, po to, by znów się pojawić. Mam nadzieję, że wreszcie będzie inaczej. Obiecałam to sobie. Jestem na dobrej drodze, bo obiecałam też sobie włączyć dzwonki w telefonie i udało się. Metoda małych kroczków w moim przypadku działa...

 

Moja historia pomimo mojego dość krótkiego życia jest długa, a jeszcze bardziej pogmatwana. Na tyle, że sama nie wiem, co się wydarzyło, a co sobie uroiłam. Lekarze też nie wiedzą. Każda zmiana lekarza czy terapeuty to inna diagnoza (głównie z mojej winy).

 

W związku z tym pominę to na razie milczeniem, bo mogłabym tak napisać wiele, a w sumie nie napisać nic konkretnego. Uroki bycia studentką polonistyki ;)

 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to tak jak ja, byłam tu już ale oczywiście zapomniałam hasła, nie doprosiłam się ( a może jednak się udało) przysłania nowego hasła bo w międzyczasie zmieniłam maila i z tamtego już nie korzystam. Teraz będę zdublowana ale trudno, nie będę się przedstawiała i zakładała znowu tematu bo......

ręce mi opadają, dość mam wszystkiego dosłownie, pełne zniechęcenie, nawet ustawienia przeciwko mnie :?

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×