Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mam nikogo..


Rekomendowane odpowiedzi

Schwarzi,

 

Ogólnie z tego co słyszałam to chyba większość osób pije na imprezach bo bez alkoholu nie umieją się dobrze bawić.To trochę przykre i dziwne jak dla mnie bo okazuje się,że większość nastolatków albo ludzi z mojego rocznika upija się na każdej imprezie. Znam nawet osoby,młodsze ode mnie,które można już spokojnie nazwać uzależnionymi,a najgorsze jest nie to,że piją tylko to,że te osoby nie umieją dosłownie o niczym innym gadać jak o alkoholu i papierosach. Jeden mój znajomy,taki największy "alkoholik" to nawet zdjęcia zakupionych piw i innych alkoholi wrzuca na fejsa,a duża część jego znajomych się tym jara. Używki to dość nudny temat jak dla mnie. Ile można jarać się wódką i o niczym innym nie mówić ? Straszne ...

 

Jaranie się ilością wypitych piw to chyba dotyczy nastolatków głównie, ale niektórzy np ja piją aby się rozluźnić i mieć odwagę w ogóle z kimkolwiek pogadać zwłaszcza nieznajomym, mało znajomym i raczej nie są to rozmowy o tym ile kto wypił. Ja nie potrafię się bawić bez alkoholu bo na trzeźwo za dużo wtedy myślę i rozważam co o mnie myślą inni, ale żadnym alkoholikiem nie jestem, zresztą co innego jest wypić parę dla rozluźnienia a co innego narąbać się do nieprzytomności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra,myślmy konstruktywnie-zatem jaka jest rada dla kogoś kto nikogo nie ma,jest nieśmiały i bunkruje się w swoim pokoju,od czego ma zacząć?

 

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć.

To zależy w jakim stanie jest dana osoba. Zależy jakie ma zaburzenia, fobie. Pytanie , co robi na co dzień . Czy pracuje ,uczy się ?

Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie zainteresowań , może pasji. W necie można poszukać grup, osób które interesują podobne rzeczy. To może być baza do nowych znajomości , do otwarcia się na innych.

 

Internet jest dobrym medium do nawiązywania znajomości . Daje poczucie bezpieczeństwa ,zawsze można przerwać kontakty . Nie trzeba nigdzie wychodzić ,jest się na swoim terenie.

Na czatach jest dużo samotnych osób z którymi można porozmawiać . Można znaleźć osoby z którymi da się ciekawie porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123

 

Ja też nigdy nie starałem się kogoś naśladować.

 

I prawidłowo :) Lepiej być sobą.

 

chociaż czasami mam ochotę poszaleć.

 

Każdy ma taką ochotę XD

 

Mnie denerwuje, jak ktoś ciągle gada o jakichś używkach, alkoholu czy seksie.

 

Mnie też,to źle świadczy o takiej osobie. Jakby innych tematów nie było.

 

carlosbueno

 

Tak tak,raz na jakiś czas to można w ten sposób zaszaleć ale przerażają mnie ludzie,którzy : mają dużo znajomych,są niby towarzyscy i na każdej imprezie chodzą nawaleni,a tak naprawdę to mają znajomych bo nie potrafią być sobą (tzn. powiedzmy,że w modzie jest muzyka rock i jakaś tam dziewczyna będzie udawała,że słucha rocka,że jest wielką fanką tego gatunku tylko dlatego,że większość to lubi,a tak naprawdę nie przesłuchała nigdy ani jednej rockowej piosenki),a na imprezie piją bo... też nie potrafią być sobą i natrualnie się bawić. W moim otoczeniu z dobre 60% albo i więcej osób takie było. Ale to chyba z wiekiem mija.

 

0Rh+

 

Dana osoba jest obiektywnie w złym stanie (aktualnie faza depresji) ale subiektynie stara się myśleć pozytywnie i nie czuje się najgorzej. Na co dzień uczy się ale teraz ma wakacje,które chce jakos spędzić,a jak na razie to codziennie robi to samo.

Posiada wiele pasji : rysowanie, psychologia, historia, czytanie książek,fascynują ją także sporty ekstremalne lub sztuki walki : D

Domyślam się ale nie mam pojęcia jak szukać .. O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dana osoba jest obiektywnie w złym stanie (aktualnie faza depresji) ale subiektynie stara się myśleć pozytywnie i nie czuje się najgorzej. Na co dzień uczy się ale teraz ma wakacje,które chce jakos spędzić,a jak na razie to codziennie robi to samo.

Posiada wiele pasji : rysowanie, psychologia, historia, czytanie książek,fascynują ją także sporty ekstremalne lub sztuki walki : D

Domyślam się ale nie mam pojęcia jak szukać .. O.o

 

 

Interesujące podejście do obiektywnych odczuć subiektywności , lub odwrotnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×