Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie mam pojęcia co się ze mną dzieje?


humangirl

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu w moim życiu zdarzyło się coś, co bardzo mną wstrząsnęło. załamałam się, codziennie myślałam o samobójstwie, byłam zmęczona. czułam wstręt do siebie, nie chodzi mi tu o wygląd, tylko o to kim jestem, jak się zachowuje. miałam skłonności autodestrukcyjne. nie korzystałam nigdy z żadnej pomocy psychologa, starałam się udawać że wszystko jest w porządku, nie rozmawiałam nigdy o moich problemach.

 

teraz czuję zupełnie inaczej, ale nie wiem czy mogę powiedzieć że lepiej. mam wrażenie jakbym się od tego wszystkiego odsunęła. dalej mam myśli samobójcze i skłonności autodestrukcyjne, ale teraz wygląda to trochę inaczej. mam wrażenie jakby cały ten świat, to wszystko było nierealne, jakby to był jakiś film, a ja patrzyłabym na niego z boku. Nie miała kontroli nad sobą, tylko patrzyła na siebie z boku.

kiedy rozmawiam z innymi, śmieję się, bawię robię to raczej automatycznie, jak robot, tak jakby mnie tam nie było. jestem tym bardzo zmęczona, a wydaje mi się, że żeby od tego uciec, wystarczy się zabić. strasznie jest to, że nie przeraża mnie w żaden sposób myśl, że mogę popełnić samobójstwo. tak jakby było to coś normalnego. niby zdaję sobie sprawę z tego co chce zrobić, ale tak naprawdę nie dociera to do mnie. tnę się, bo chce poczuć, że jestem tu, że coś czuje, bo nie mam pomału żadnych emocji, tak jakbym była pusta. to co czuje to zmęczenie i stres, jestem wiecznie zestresowana, stresuje mnie zwykłe wyście z domu. najpierw myślałam, że boję się wychodzić z domu, ale to nie to. nie wiem jak to wytłumaczyć. chciałabym mieć po prostu wszystko w jednym miejscu, żeby nie musieć nigdzie wychodzić.

 

nie wiem czy dobrze wszystko napisałam, nigdy nie mówiłam o sowich problemach, więc nie bardzo wiem jak ułożyć to w sensowną całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Doradzalabym udanie sie z tym co czujesz do lekarza specjalisty szkoda ,ze nie zrobilas tego juz wczesniej myslalas o tym?i o terapii?nie wiem czy jestes pelnoletnia jezeli tak zawalcz o siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×