Skocz do zawartości
Nerwica.com

off topic totalny!


Molko

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo długo mnie tutaj nie było ale są dwa powody dla których wróciłam.Jednym z nich jest to że jutro mam wizytę po 1,5 roku i spanikowałam że co ja powiem .

 

Drugim powodem jest to że mam do WAS wielka prośbę!

Wierzę że się nie obrazicie i mi pomożecie.

Udało mi się trochę zapanować nad mojimi natręctwami dzieki muzyce.Znowu jeżdżę na koncerty daję sobie coraz lepiej rade wśród ludzi.

 

Nie wiem czy Wam tutaj kiedyś pisałam ale od ponad 17 lat słucham zespołu Myslovitz.

13 lipca odbędzie się wyjątkowy kameralny koncert na który biletów nie można kupić a trzeba je wygrać.Oczywiście najpierw pomyślałam jak to ja że "e tam nikt mi nie zagłosuje jestem bez szans" ale , jakieś małe światełko nadzieii mówi mi żeby się jednak nie poddawać.

 

Zatem założyłam profil i próbuję.Bardzo mi zależy gdyby tak nie było nie zawracałabym Wam głowy.

To dla mnie taki katharsis te ich koncerty , zawsze mam tak wysoki poziom serotoniny że na tydzień mi starcza.

 

Jeśli ktoś z Was byłby tak miły i zechciał mi przybliżyć drogę do spełnienia mojeo marzenia bardzo serdecznie prosze

zagłosujcie na mnie tutaj -> http://apps.facebook.com/lech_pozytywnie/profil_fb/13043/

Liczy się każdy głos.

 

Z całego serca dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×