Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyjście raz na zawsze


Gombler

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wychodzę i przez jakiś czas wszystko jest dobrze, czuję się normalnie, mam ataki paniki raz w miesiącu. Niestety pod wpływem niesprzyjających okoliczności życiowych wszystko odżywa i muszę zacząć pracę od nowa. Z tym, że za każdym razem łątwiej, bo się jest o doświadczenie mądrzejszym i wiedząc, że da się z tego wyjść i z czym się walczy - łatwiej się za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem blog kolesia, który przechodził przez hardkorową nerwicę i twierdzi, że jest już wyleczony (i nie, nie sprzedaje żadnej książki :P ), ale nigdy nie przewidzisz czy nagle się nie stanie coś, co rozłoży cię na łopatki a potem jeszcze kopnie... a wtedy psychika podatna znó siada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem blog kolesia, który przechodził przez hardkorową nerwicę i twierdzi, że jest już wyleczony (i nie, nie sprzedaje żadnej książki :P ), ale nigdy nie przewidzisz czy nagle się nie stanie coś, co rozłoży cię na łopatki a potem jeszcze kopnie... a wtedy psychika podatna znó siada.

 

Tak niestety nerwica lubi wracać przy różnych naszych zawirowaniach życiowych, jednak za każdym razem jesteśmy mądrzejsi o doświadczenie jakie nabywamy walcząc z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×