Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY !


TrukerSon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Patryk. Pisze tutaj ponieważ nigdzie mi nie chcą pomóc. wiec tak. ZACZYNAMY !

 

Zaczęło się to jakieś 3-4 mieś. temu. (Wielki Piątek). normalnie poszedłem spac tak o godz. 23:30. i nagle zaczełem

taki dziwnie oddychac tak jak by niechciało mi już się oddychac. poprostu niemiałem siły oddychac. no i dobra obudziłem się obudziłem

tatę i tata powiedział że będzie ok to ok. poszedłem jakoś spac i jak już w stałem rano to znowu tak się dziwnie czułem znowu jak by niechciało mi się oddychac. i dobra powiedziałem mamie to poszedłem z nia do lekarza i lekarz zrobil tam EKG,Badania krwi i wgl. i wszytko było ok. no i dobra moja mama sobie odpuściła a z dnia na dzień było coraz gorzej. miałem dziwne myśli nawet samobójcze ;c . i do dzisiaj tak jest ;c. i teraz jak zasypiam to łapie 5 oddechow i jest ok i jak już łape 6 to tak jak by mi się juz niechciało. każdego dnia płacze i zadaję sobie pytania kiedy to przestanie się dziac. nawet mam takie wrażenie jak by to wszytko było snem. i czasami nawet mam takie coś robię to

do glowy mi przychodzi takie cos jak bym juz to gdzies robił w przysłości ;c takie deżawi (napisalem calym zdaniem ) i niewiem co z tym wszystkim zrobic.. a czasami tez mam takie cos tak mi do glowy przychodzi jak bym tracił mowę albo że niechce mi się mowic. ;c

 

Co to może byc ?

PROSZE POMÓŻCIE ALBO DAJCIE JAKIES PORADNY !! ;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Patryku.

Czy przy tych objawach towarzyszy Ci lęk, czy raczej brak jego? Radziłabym Ci wybrać się do specjalisty chodzi tu o psychiatrę pomoże zdiagnozować co tak naprawdę Ci dolega. czy jest to nerwica bądź depresja. Jeżeli wszystkie badania są w pożądku to trzeba szukać pomocy u dalszych specjalistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×