Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewczyna w ciazy


Rekomendowane odpowiedzi

Macie racje. Czekalem na powod, zeby zerwac z nia kontakt i dlugo sie nie naczekalem. Podobno uciekla z domu i nie miala gdzie pojsc. Poszla do niego i jej pomogl. Bedzie u niego nocowac.

Mam nauczke. Teraz wiem o sobie tyle, ze jestem bardzo samotny.

 

Dzieki za rady, nie mialem do kogo sie z tym zwrocic. Kumple podpowiadali mi zebym ja jak najszybciej do siebie sciagal.

 

Candy..Nie jestem romantykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiann91, ja tam sie nie dziwie, ze czekales na powod, chyba nie dorosles do tej sytuacji, zreszta powiem uczciwie, skoro potrafila sobie dzieciaka zmajstrowac jej problem. Przy dzisiejszych metodach anty to naprawde trzeba potrafic to zrobic i zazwyczaj zaciazaja panny ktore mysla, ze jak dziecko zrobia, to facet je pokocha. A to ze probowala Toba manipulowac, tez jest normalne, tyle, ze nastepnym razem to spotykaj sie z babka bez zobowiazan i nie chodzi tu o dziecko, tylko o to, zeby nie byla z kims zwiazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to wszystko mnie przerasta. Jak bede mial z trzydziestke, to dopiero zaczne szukac dziewczyny. Kilka razy sie sparzylem, az po jakims czasie wlaczylem tryb wyjebka na wszystko i od razu zaczelo mi sie ladnie ukladac. Tylko ona mnie zlamala, twardo sie trzymalem na poczatku. Szkoda gadac, znow czuje ta pustke i brak sensu. Ale trzeba sie pozbierac do kupy. I wlaczyc tryb spowrotem ;]

 

Jeszcze raz dzieki. Gdyby nie wasze rady, niedlugo obudzil bym sie z reka w nocniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona z nim zamieszka. Jest od niego uzalezniona. Zauwazylem to juz dawno. Zdradzil ja, bil a ona dalej do niego. Moze chciala go zrobic na dziecko i przejechala sie na tym. Moze ja bylem jej kolem ratunkowym. Duzo mi dala, naprawde. Cala siebie, nawet jej rodzice o mnie wiedza i jej chlopak. Ale nie bede juz tego rozkminial. Teraz to juz przeszlosc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiann91, ja tam sie nie dziwie, ze czekales na powod, chyba nie dorosles do tej sytuacji, zreszta powiem uczciwie, skoro potrafila sobie dzieciaka zmajstrowac jej problem. Przy dzisiejszych metodach anty to naprawde trzeba potrafic to zrobic i zazwyczaj zaciazaja panny ktore mysla, ze jak dziecko zrobia, to facet je pokocha. A to ze probowala Toba manipulowac, tez jest normalne, tyle, ze nastepnym razem to spotykaj sie z babka bez zobowiazan i nie chodzi tu o dziecko, tylko o to, zeby nie byla z kims zwiazana.

W którym wieku żyjesz? "Zaciążają" tylko panny, które myślą, że je facet je pokocha?! Bez komentarza....

 

-- 26 cze 2013, 22:02 --

 

Może i dała dużo ale i tak za mało, jesteś młody więc żyj dalej po swojemu bez zobowiązań. Powodzenia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ameliaa, wlasnie ja zyje tak, zeby nie musiec faceta naciagac na dziecko. Ale po 1) wystarczy poczytac posty tutaj, gdzie dziewczyny w sumie, jakies 90% pisza ze zaciazyly a pozniej sie zala jak im to zle, bo nie byly przygotowane na dziecko, bo sie okazalo, ze facet ma je gleboko, bo obowiazki przyslonily im zycie, a po to wlasnie zaszly bo myslaly ze facet je pokocha, scala rodzine itd. Mimo dosc duzej NIBY spolecznej swiadomosci facetow nie interesuje antykoncpecja, a panny uwazaja bo sie naogladaly filmow albo naczytaly harlekinow, ze dziecko zalatwi ich problemy. A pozniej tego typu sytuacje, itd. Wystarczy sie tez poogladac wsrod ludzi, takich sytuacji jest masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostke dodam ;) Ona studiuje bezpieczenstwo wewnetrzne. Po takiej szkole mozna zostac policjantem i szybko sie ustawic. Kiedys mi o tym wspomniala. Chciala przycisnac bylego o alimenty i wziasc ze mna slob. Kiedys cos napomnknela, ze nie wie dlaczego, ale chciala by byc moja zona. Pozniej pytala sie czy wezme z nia slob. Mowila tez o drugim dziecku. Ja bylbym nastepny placacy jej pieniazki. Ustawila by sie konkretnie. A wiem, ze by tak zrobila, bo rozmawialem z nia jeszcze i ja sprawdzalem. W koncu okazalo sie, ze wciskala mi kit z ta ucieczka. Po prostu sie do niego wprowadzila. Najgorzej, a spala ze mna i robila wszystko zeby mi sie bardzo spodobalo :P Jak dziwka. Sorka, ze o tym mowie, ale jestem strasznie wkurwiony. To juz druga taka cwaniara z jaka bylem. Masakra jakas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz druga taka cwaniara z jaka bylem. Masakra jakas..

Bywaja cwaniary , to bezsprzeczny fakt. Z nimi trzeba jechać krótko i bron Boże dawać się nabierać na jakieś sentymenty , uczucia , umizgi . Krótka piłka , a co najważniejsze , BYĆ od nich cwańszym , i mieć w sobie tę siłę by opuścić taką panią bez smutku , a nawet z radością niekłamaną. Mi się w to raz udało , no bo chyba raz tylko na taką facetkę trafiłem ( pielęgniarka) ;) . Kiedy przyszło z Nią rozstanie (15 maj 92r.) , byłem wolny , poczułem wiatr we włosach. Poszedłem ze szczęścia się napić, bo Ona mnie kontrolowała ,żebym nie pił( tatuś alkoholik ).

Zobaczysz Damian , będziesz jeszcze wdzięczny Pany Bogu i Losowi ,żeś się z Tą Cwaniarą nie związał. ZOBACZYSZ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×