Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mi jest?


miniSD

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zauważyłem, że wszystko staje się dla mnie obojętne. Nie mam potrzeby spotykania się z ludźmi, z moim partnerem, z przyjaciółmi, szukania pracy, zmieniania czegokolwiek, wszystko stało się obojętne. Przestaję czuć cokolwiek, nie czuję radości, uśmiecham się automatycznie, nie czuje pozytywnych uczuć a co do negatywnych sa... bo są.

Nie czuję jakiegoś doła czy coś, wszystkie domowe rzeczy robie normalnie bo, np. obiad trzeba zjesc, posprzatac, umyc się itp. Czy nawet wyjśc się przejść, ale samemu. Spotkania z ludźmi mnie męczą.

Zamiast pogadać z kimś wolę, usiąść przed komputerem i przeglądac bezsensowne strony czy wlaczyc jakis film.

Wszystko co zaczynam, nie potrafię tego skończyć. Nie z lenistwa, ale "po co to robić? lepiej usiąść przy kompie i wpatrywac się w monitor albo położyć się i włączyć muzykę".

Albo to jest najlepsze. Chciałbym poszukać pracy, znaleźć jakieś hobby czy wrócić do swoich starych zainteresowań (programowanie, etc.), ale po co skoro i tak na dniach ma być koniec świata :shock: (te szczególne myślenie mam od paru lat)

Uczucie jakby coś wysysało ze mnie życie a zostawiło samą pustą skorupę.

Wszystko jest takie "po co to robić?'

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z końcem świata. Nie zebym straszyl ale coraz glośniej o niej jest. Ciagle mam na nia oko i widze, ze coraz wiecej rzeczy wychodzi na jaw. Juz dzis wiadomo ze ziemia bedzie pod ostrzalem z jej "ogona". Tylko ciekawe jak duze te kawalki pospadaja na Ziemie. Moze byc i tak ze na calym swiecie bedzie bombardowanie jak te w Rosjii:). I oby tylko na tym skonczylo sie.

 

 

Dobrze darkpassenger że jestes świadomy jej nadejscia:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×