Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy


qazek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze trafiłam ...ale jestem już bezsilnym wrakiem czlowieka- od strony psychicznej i zastanawiam sie nad pojsciem gdzies do specjalisty.nawarstwiaja sie u mnie problemy w komunikacji z rodzina mężem a do tego dochpdzi tez kwestia dwulatka (synka) ktory ma problemy rozwojowe i jego rozwoj i komunikacja z nim jest utrudniona.dusze wszystko w sobie a codzienne sytuacje stresowe utwierdzaja mnie ze musze sie udac do specjalisty bo mi lub komus stanie sie krzywda kiedy nie zapanuje nad soba z tej bezradnosci....i chyba potrzebuje pomocy bo nawet nie mam ie komu w domu wyżalić......ehhhh co tu robić..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wg. mnie jesteś bardzo odpowiedzialną i mądrą osobą że w pore zauważyłaś u siebie problem i chcesz nie tylko sama sobie pomóc, ale i dajesz tą możliwość innym. Jeżeli więc nie ma żadnych przeciwwskazań co do tego, żeby iść do psychologa, to wybieraj się tam jak najprędzej, napewno pomoże, a wyżalić zawsze się możesz przecież tutaj ;)

 

Będzie dobrze, pamiętaj że idziesz do specjalisty z nastawieniem żeby Ci pomógł, a nie żeby Cię wyleczył. Nie wmawiaj sobie że jesteś chora i masz ze sobą problem, poprostu masz ciężki okres w życiu a specjalista może Ci znacnie pomóc w jego przejściu ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×