Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej ;p


SAMAEL

Rekomendowane odpowiedzi

Hej na imię mam jak mam :P przez przypadek znalazłem ta stronę szukając w zasadzie czegoś innego :-)) a dlaczego sie zarejestrowałem a bo kiedyś wydawało mi sie ze mam depresje(być może miałem) no i tak wpadłem powiedzieć cześć :D

 

ale teraz myślę że można sobie z tym poradzić i może dlatego sie tu zapisałem żeby podzielić sie moim sposobem :P

JEDNA ZASADA NIE ROZCZULAĆ SIE NAD SOBĄ, WOLA WALKI,I ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ ZE TE PROBLEMY BYŁY ZAWSZE LUDZKOŚĆ(JEDNOSTKA) ZAWSZE CIERPIAŁA, JAK ŚWIAT STARY :P ZYCIE USŁANE SZCZĘŚCIEM TO NIE ZYCIE....niestety takie fakty, ja mam taka receptę do przodu robić swoje :-)) choć mam czasem lęki co będzie dalej wiem ze to normalne i mysle pozytywnie, cieszę sie z pięknej pogody jak małe dziecko :-)) wkurzam sie jak coś mi nie pójdzie na studiach, ale wiem ze to tylko moja wina, za mało sie uczyłem, tylko ciężka praca może dać wymierne skutki, co łatwo przychodź nie jest nic warte, i tak było w zasadzie zawsze:-))POZYTYWNE MYSLENIE NIE ZłAMYWANIE SIE PASJA HOBBY I MALE CELE KTÓRE NALEŻY SOBIE STAWIAĆ I TE MALE I WIĘKSZE, NAPEWNO NIE ZALMAYWAC SIE I NIE REZYGNOWAć NIESTETY ŚWIAT JEST BRUTALNY I W PRZYRODZIE SŁABSZY MUSI ZGINAĆ, A rezygnując SIE STAJEMY SIE AUTOMATYCZNIE SŁABSI, i takie jest moje zdanie samozaparcie nie przejmować sie drobnymi niepowodzeniami i darzyć do osiągnięcia poprawy :-)) ja prawko zdawałem 8 razy co nie znaczy ze jeździec nie umiałem(przynajmniej na tyle zęby zdać :roll: )7 razy na placu oblałem i nie poddałem sie ani razu, jedynie czego szkoda to kasy :P i to tyle tytułem wstępu :P

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×