Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry wieczór.


partycja

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już tu jestem to się przywitam.

 

Ze mną jest jak jest już od kilku lat. Zaburzenia nastroju, snu, brak zainteresowań, celów, ataki lękowe, myśli samobójcze itd. Co jakiś czas różne odczucia się nasilają lub słabną. Zdarzało się, że nie potrafiłam spokojnie wejść pod prysznic przez kilka tygodni lub miałam lęki trwające nawet całą noc, przy których dostawałam wręcz drgawek bez powodu. Innymi razy bez większych objawów po prostu żyłam, bo żyłam, aby wstać, zjeść, położyć się. Przykładów różnych sytuacji można by wiele wymieniać, ale teraz już nie ma to większego znaczenia.

Jestem już po: wizytach u psychologów, psychoterapeutów, suplementacji, lżejszych lekach(bo do psychiatry nie zdecyduję się pójść), szukania pomocy wśród bliskich, ciągłych zmianach otoczenia(ostatnio mam cały pokój w prześcieradłach, żeby na nic nie patrzeć i takie inne). Właściwie już średnio liczę na pomoc. Jednak wpadłam, żeby i tego spróbować, bo czemu nie. Koniec końców nawet jeżeli mój stan jest naturalny, jak często mi się zdaję, to nie radzę sobie z nim i przy pogłębiającej się bezradności boję się, że któregoś dnia już nie wytrzymam.

 

Miło Was poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×