Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica ?


Quejk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się co mi jest ,bo jak czytam posty ludzi którzy zmagają się z nerwicą to piszą , że mają bóle brzucha , zawroty głowy itd. Hmm a ja nie wiem , czy to jest nerwica czy coś innego więc opiszę mój przypadek. Otóż mam 19 lat jestem dobrze zbudowanym chłopakiem wiem też , że w oczach kobiet jestem atrakcyjny ale tylko fizycznie oczywiście ,ale mniejsza o to. Mam taki problem , że nie potrafię rozmawiać z ludźmi patrząc im w oczy czuję taką dziwną blokadę i zaraz pustkę w głowie nie potrafię się skupić na rozmowie , mam też problemy w większym tłumie ludzi załóżmy na imprezie no bez alkoholu i innych rzeczy nie potrafię po prostu czuć się komfortowo mam wrażenie , że dziwnie wyglądam , że ktoś mnie ocenia i robię się ,,sztywny,, nie jestem sobą . Nawet rozmowa z mamą ,siostrą czy ojcem nie jest swobodna nie to że jest to jakiś stres nie umiem tego nazwać po prostu czuję się zawsze niekomfortowo jak się uśmiecham to zaraz myślę , że ktoś zobaczy , że jest to udawany śmiech . No nie wiem co to może być poradźcie coś z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas pracuje ,ale terapia pomagała mi tylko z początku jak nie wychodziłem do ludzi , a teraz wolę spotkać się ze znajomymi choć czasami bywa niekomfortowo strasznie jest to drażniące , że nie można pogadać i funkcjonować normalnie w społeczeństwie i oceniać każdy swój ruch czy nie wyglądał głupio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×