Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tuneli sobie nie zrobię, za bardzo kocham kolczyki. Mam nawet jedne fake spirale co pewnie część ludzi wkurza ale wolę tak niz rozpychac uszy.

 

Z tatuazami mam tak, ze interesuja mnie poszczegolne artystki/artyści. Jak podoba mi się czyjś styl rysowania to zaczynam oglądać pracę...jest mnóstwo zachwycajacych, zdolnych osób w Polsce a na terminy u nich trzeba czekać.. również kwestia dogadania wzoru jest trudna bo wiele osób nie chce go pokazywać przed sesja. Dla mnie to było trudne bo miałam swoją wizję jak ma wyglądać mój tatuaż. Kolejny zamówiłam sobie u osoby, które mnie nie powala swoimi pracami ale jak dobrze przygotuje wzór to się zdecyduje. Termin mam za miesiąc. W przyszłości chciałabym jeszcze trzeci sobie zrobić u artystki która lubię. Ale to w późniejszych planach. Muszę dojrzeć do decyzji. Na pierwszy szykowalam się kilka lat ;) a drugi ledwie trzy miesiące. Teraz zrobię przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tunele 8mm, planuję kółko w wardze.

 

Kocham czarne tatuaże (szczególnie dotwork, mój ulubiony artysta to Sucha Igła), ale sama bym się nigdy nie zdecydowała, bo jestem bardzo zmienna w swoich decyzjach i na pewno żałowałabym tatuażu po kilku latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś, kto robi watercolor tattoo - tatuaże akwarelowe

znacie kogoś takiego, jakieś studio? najlepiej w Warszawie ale może być też na terenie całej Polski :)

 

bardzo przykładowe foto ale o taką technikę chodzi, jest podobno ekstremalnie trudna no i nie chce iść do kogoś, kto powie że coś takiego zrobi jak nigdy nie robił

 

images?q=tbn:ANd9GcQrHHeB4y0kifbvFbvx3O9IGbYPEs4Xc9t1qNgPHtinxTOBrK_I

 

 

Wygląda fajnie. Mi też się takie coś podoba i w Wawie czaję się na wizytę w Jah Love: https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts Słyszałam sporo dobrego o tym salonie i widziałam tatuaże znajomych spod igły m.in. Adolfa oraz Zuzy- wyglądały bosko :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@feniksx o to samo chciałam tu zapytać, co myślicie o średniku.

Ja myślę, że go zrobię. Trochę przerobiony będzie, ale zrobię. Tylko niech zacznę wychodzić z domu, na tyle żeby dojsc do studia, hehe. 

Myślę, że dla mnie po prostu będzie oznaczał to co powinien oznaczać. Nie chce, żeby był na pokaz więc wcale nie musi być na czole, żeby było go widać od razu, ale będzie dla mnie ważny. Może właśnie jakbym na niego patrzyła to bym wiedziała, że jest że mną dobrze, że tu jestem... Nadal jestem i go widzę, lecze się tzn że nie zwariowałam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wasze plany piercingowo-tatuażowe? Robił ostatnio ktoś coś nowego?

Ja pod koniec zeszłego roku w końcu się zebrałem w sobie i zrobiłem tatuaż, niestety nie zdążyliśmy w ciągu jednej sesji. Póki co łażę z wilkiem bez ucha na łopatce...

Może za 2 tygodnie uda się w końcu to skończyć. 

Coś w tym jest, że jak się jeden tatuaż zrobi to szybko zaczyna kusić zrobienie następnego. Już myślę nad następnym wzorem:mrgreen:.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w jednym uchu 3 kolczyki w drugim jeden. 

Z zamiarem zrobienia tragusa 😌

 

Oraz "nowy" no dobra roczny nabytek czyli kolczyki w sutkach z których jestem mega zadowolona 👍🏻🥰

 

 

Co do tatuaży wszystko w planach na następne lata 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×