Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niby fajny, ale nie wiem po co i na co. Jakoś nigdy nie rozumiałam tej potrzeby kolczykowania się, tatuowania i innych takich.

lud to robi bo

A)lubi

B)chce

C)upamiętnia

D)wyraża siebie w jakiś tam sposób

E)miliard innych powodów.

 

Osobiście jestem antyfanem tatuaży za flasze u wieśka,tylko i wyłącznie,ale reszta - hulaj dusza piekła nie ma : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajny, ale nie wiem po co i na co. Jakoś nigdy nie rozumiałam tej potrzeby kolczykowania się, tatuowania i innych takich.
To jest potrzeba czucia się unikalnym-wyróżniającym z tłumu (nie koniecznie lepszym), ewentualnie potrzeba należenia do jakiejś grupy społecznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, nie dla wszystkich. Mnie wyroznia wiele innych rzeczy.,...niekoniecznie tatuaz
Masz oczywiście rację, od każdej reguły są wyjątki. Poza tym myślę że czasy się zmieniają i teraz robienie sobie tatuażu staje się czymś normalnym, w sensie jak malowanie paznokci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie, jak miałam 15lat, to chciałam sobie wytatuowac średnik, nie miałam pojęcia, że jako tatuaż ma takie konotacje, choć to jego ,,niedokończone" znaczenie zawsze mnie pociągało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison ,pierwszy pomsł to symboliczna sowa z czerwoną krwistą różą , ale sowa ma być drapieżna jak gdyby lądowała po zdobycz i ma mieć szaleństwo w oczach

 

drugi pomysł to księżyc i rybki koi , księżyc nie będzie pełny , tylko zachmurzony , a dzięki koi które będą w ruchu po dłuższym wpatrywaniu się , człowiek zorientuje się że księżyc z chmurami jest odbiciem w tafli wody

 

trzeci pomysł to w sumie najmniej dopracowany, ale największy tatuaż , chcę go mieć na plecach , przez kawałek biodra do poczatku albo połowy uda, dlatego musi to być coś mega, co nie będzie banalne, i chyba wymyślę coś co będzie symbolizowało chwiejność i paradoks przeciwieństw , jeszcze sama nie wiem .....

 

a Ty masz jakiś ? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×