Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica i bezsenność.


mark987

Rekomendowane odpowiedzi

Bezsenność jest najczęściej objawem niedostatecznej higieny snu albo zaburzeń psychicznych- depresji, zaburzeń lękowych (nerwica), schizofrenii i innych. Pomijam w tym momencie przyczyny organiczne, choroby somatyczne i nadużywanie psychostymulantów. Czyli depresja/nerwica powoduje bezsenność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu, gdy nerwicy zaczęły towarzyszyć epizody depresyjne przede wszystkim potrzebuję... dużo więcej snu, niż kiedykolwiek :? jestem bez przerwy zmęczona i najchętniej spałabym cały dzień.

ale nie mogę, bo jak pojawią się obsesyjne myśli, a za nimi rytualiki, to koniec. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę spać zawsze w niedziele jak wiem, że wstaje o 5 do pracy. Co niedziele to samo albo nie śpię wcale albo śpię takim lekkim snem, że wydaje się jakbym nie spał, nocka na czuwaniu ;/ Nawet hydroxyzyne jak wezmę to mnie nie potrafi uśpić w ten dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znow nie spie :( nalepsze spanie mam dopiero kolo 5 nad ranem i czasem cos pospie ale potem zazwyczaj dziecko mnie budzi i chodze taka nieprzytomna a teraz bym chciala spac i kurcze nie moge ...a juz chyba za pozno na hydroxyzyne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×