Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zbieram na Meblościanke dla Mamusi


maro122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem osoba nie pracującą gdyż nie skończyłem 18 lat a u nas w domu się nie przelewa gdyż mama nie pracuje bo jest bardzo chora więc ciężko mi coś odłożyć a mimo to odłożyłem 465 zł na wymarzoną meblo- ściankę dla Mamusi która kosztuje niestety 720 zł chciałem ją Mamie kupić w podziękowaniu że mnie tyle lat wychowała sama jako samotna matka i chciałem jej kupić zrobić taki prezent na 50 Urodziny wiec proszę was jak macie dobre serca to przekażcie coś na moje konto każda złotówka jest na wagę złota dla mnie i dużo znaczy dla was nie wiele dla mnie wiele więc jak ktoś ma czas i chwilkę to liczę na każda symboliczną kwotę mój nr konta:

z Góry dziękuje i liczę na waszą pomoc Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chcesz zrobić mamie prezent. Bardzo fajny pomysł.

Ale z dobrego serca radze - takie zbiórki są niestety nielegalne i radzę takich rzeczy nie robić bo można sobie tylko kłopotów narobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nielegalne ;) Tyle tylko że co innego stary wyjadacz forumowy, a co innego chłop z dwoma postami - co się nasuwa: Może na setkach for robić podobnie... I nie mam zamiaru oskarżać, po prostu gościa nie znam i prędzej dam żulowi na bułkę 2 zeta bo stoi tam co dzień.

 

EDIT: Zbiera na skuter: post1238438.html#p1238438 który notabene też jest meblościanką, podpiął się pod inny temat :mrgreen:

 

Do wora z nim :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×