Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich i przedstawiam swoją sytuacje.


pathas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Piszę tutaj z zapytaniem czy moje objawy to nerwica. Może zacznę od początku. Mam 24 lata mieszkam z matka, rodzice są po rozwodzie juz 5 lat i wtedy zaczeły się moje problemy. Zacząłem olewać szkołę i wdałem się w nieciekawe towarzystwo kryminalistów przez co potem sam wylądowałem w Zakładzie Karnym. Obecnie jestem na Dozorze Elektronicznym. Mam dużo długów związanych z przestępczością. Do czego dążę. Podczas pobytu w ZK nasiliły się u mnie takie objawy jak dziwne bóle w klatce piersiowej, zimnie i ciepłe poty na zmianę, zmęczenie, mrowienie i drżenie kończyn, kołatania serca w takich sytuacjach boje się, że dostane zawału itd po czasie to przechodzi ale nawraca. Na co dzien jestem osobą pogodną i nie widziałem nigdy problemów w swoich zachowaniu. Czy mam nerwcie? I czy jest ona spowodowana przejściami życiowymi? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EKG miałem robione w marcu w Zakładzie Karnym wyszło pozytywnie. Wcześniej byłem honorowym dawcą krwi i nie było żadnych niepokojących wyników. Wcześniej wzywałem pogotowie do domu bo myślałem, że dostane zawału po całym stresującym dniu, ale powiedzieli mi że to stres i dostałem zastrzyk uspokajający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×