Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć wszystkim


sliwka

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tradycją forum, coś o mnie. Witam jestem z Rzeszowa, kobietka lat 24. Lubie rysować, słuchać muzyki, oglądac filmy, czytac ksiazki, wygłupiać sie i inne takie duperele :P Niestety troche osamotniona, co wpędza w depresje. Gadać moge o wszystkiem z wyjatkiem polityki i sportu :roll: Jeśli ktoś z okolic albo i niekoniecznie..szuka czegoś pozytywnego i chciałby pogadać to zapraszam pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wi­tamy w ,,świecie forum"! W pa­kiecie ma­my: ból, smu­tek, złość, zaz­drość, łzy.. ale też: ra­dość, szczęście, przy­jaźń, miłość..

Dzięku­jemy i życzy­my miłego pobytu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kobietko z Rzeszowa :) Macie tam bardzo niedobrych policjantów. Znałem kiedyś pewną osobę stamtąd. Gdy dorobiłem się prawka, postanowiłem tam pojechać i.... dostałem swój pierwszy mandat. Aby się po nim pozbierać musiałem sprzedać telefon i do końca liceum ganiałem z nokią 3510.. ech :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ten pomnik to też znany smaczek :roll: Gdzieś na necie był znaleziony nawet jakiś inny, ale do pary :D

kamil_88, masz całkowitą racje, ja tez dostałam mandat. W sumie to za straszną pierdołe. Oni zdzieraja tylko pieniadze z dobrych ludzi, a jak ich potrzebujesz to ich nie ma^^' tak zarabiają.

Masz rację. Ludzie na złość Rostowskiemu zaczynają jeździć przepisowo, to szukają innych źródeł :smile: Znajomy pomagał przy zepchnięciu auta z ulicy, które zgasło przed przejściem. Doszedł do przejścia już po zmianie na czerwone, a po drugiej stronie kierowca sam próbował usunąć się z drogi. Więc znajomy wlazł na ulicę i pomógł. Traf chciał, że w pobliżu akcję widziały odpowiednie służby, które już zajęły się kumplem.

Chwal się co przeskrobałaś! :D:nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil_88, toż to wstyd opowiadać :P wkurzyli mnie bardzo. Wysiadam w centrum miasta jak ide do szkoły i ide na piechte, co zajmuje mi jakies 30 minut. Jest to szkoła weekendowa wiec mam mało autobusów do domu. Spieszylam sie na autobus, a po drodze jest takie feralne przjscie..niby w calym Rzeszowie przejscia dla pieszych same pokazuje zielone światło, ale tam nie. Multum ludzi stało i nikt nie przycisnął guzika :lol: Ja byłam w biegu, zobaczyłam że swiatła dla aut wszystkie czerwone i przeleciałam przez przejscie...no i masz, zobaczyli mnie, powiedzieli ze przeszłam na czerwonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil_88, toż to wstyd opowiadać :P wkurzyli mnie bardzo. Wysiadam w centrum miasta jak ide do szkoły i ide na piechte, co zajmuje mi jakies 30 minut. Jest to szkoła weekendowa wiec mam mało autobusów do domu. Spieszylam sie na autobus, a po drodze jest takie feralne przjscie..niby w calym Rzeszowie przejscia dla pieszych same pokazuje zielone światło, ale tam nie. Multum ludzi stało i nikt nie przycisnął guzika :lol: Ja byłam w biegu, zobaczyłam że swiatła dla aut wszystkie czerwone i przeleciałam przez przejscie...no i masz, zobaczyli mnie, powiedzieli ze przeszłam na czerwonym.

 

Jaki wstyd. Wstyd to byłby gdyby to było za załatwienie się w miejscu publicznym :D

A tak.. mogłaś to pooptymalizować i zamiast przechodzić na czerwonym, przejść gdzieś obok, w miejscu niedozwolonym. O połowę niższa stawka ;) Nie no, nie namawiam do złego.

 

Co rysujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co np? ;) Poka, poka. Jakieś konkretne tytuły? Ja z japońskiej kreśki potrafię rysować tylko Bukę, ale to łatwe :D

hahaha xD artysta ;p nie kopiuje nikogo, mam swoj własny styl. Niestety nie zeskanowałam nigdy moich rysunków, choć mam multum.

 

Dzięki jeszcze raz za powitania ;)

 

Wiktor a skąd dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×