Skocz do zawartości
Nerwica.com

lęk przed jaką kolwiek rozmową


Gordon91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum. Przez ostatnie miesiące mam problem z podejmowaniem jakichkolwiek rozmów z ludźmi a nawet z bliskimi mi osobami. Gdy zaczynam rozmowę zaczynam się zacinać, nie wiem co powiedzieć, nagle brakuje mi słów. Zaczynam mówić bez sensu i jakiejkolwiek poprawności. Dla mnie jest to bardzo duży problem a tym bardziej że już mam prawie 22 lata, niebawem kończę studia( w sumie zostało mi 1,5 roku), chciałbym rozpocząć pracę, tylko tam gdzie chce pracować ważny jest kontakt z drugim człowiekiem, a co mi bardzo to stwarza problemy. Jak sobie tym radzić?? Czy psycholog bądź inny specjalista mi pomoże??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Ja miałam kiedys problem z rozmawianiem z wlasnym ojcem. Nie wiedzialam jak zaczac rozmowe. :roll: Przeszło samo, ale nie wiem jak bedzie w Twoim przypadku. Twoje objawy moga wynikac ze stresu zwiazanego ze zblizajacym sie koncem studiow. Mie np. wizja ukonczenia studiow i rozpoczecia pracy zawodowej strasznie stresuje. :D Nie wiem jak to jest z Toba. ;) Z własnego doswiadczenia wiem jakie cuda potrafi robic stres z ludzmi, wiec doradzam wizyte u psychiatry. ;) On Cie dalej pokieruje i uzna czy przyda Ci sie psycholog czy tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

J Z własnego doswiadczenia wiem jakie cuda potrafi robic stres z ludzmi, wiec doradzam wizyte u psychiatry. ;) On Cie dalej pokieruje i uzna czy przyda Ci sie psycholog czy tez nie.

 

Może jednak zanim do psychiatry to spotkaj się z psychologiem.

Psychiatrzy to ostatnie ogniwo, w łańcuchu leczenia zaburzeń psychicznych!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×