Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozytywne opinie o nas :)


bittersweet

Rekomendowane odpowiedzi

A ja śpiewam, maluję, wizażuję, tańczę i jem pomarańcze :) Prócz tego często słysze że mam piękne oczy i nietuzinkowy charakterek :)

A i często się spotykam z tym że mam ponoć 'słodkie pućki' w sensie że jestem lekko pyzata :) to chyba tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat mnie się pytał ostatnio czy nie chce mi się ruchać, ja mówię, że jakoś nie bałdzo, powiedział, że jestem Varys, nie wiem co to znaczy ale nawet ładnie i podoba mi się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat mnie się pytał ostatnio czy nie chce mi się ruchać, ja mówię, że jakoś nie bałdzo, powiedział, że jestem Varys, nie wiem co to znaczy ale nawet ładnie i podoba mi się :D

Varys - kastrat z Gry o Tron -_-

game-of-thrones.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N mój temat dużo osób ma opinię pozytywną, ponieważ ja tak postępuję, mam taki charakter, że jestem pozytywnie postrzegany.

Sam o sobie również mam dobrą samoocenę, a co też ważne, to akceptuję samego siebie. Zawsze tak jest, że na pozytywną opinię trzeba zasłużyć, zapracować. Tego nie ma za darmo. A moje wady są takie, że jestem, czasem nerwowy, trochę przeklinam (ale tylko u siebie w domu, nie przeklinam w miejscu publicznym, bo tego nie lubię). Raczej mam świadomość własnych wad.

 

-- 13 lip 2014, 18:17 --

 

Oczywiście, czasem jest tak (i myślę, że w moim przypadku też), że ktoś może mieć negatywną opinię o kimś. Nawet, jeżeli jest to niesłuszna opinia, to komuś się tego nie przetłumaczy, ponieważ ktoś wie swoje.

 

Można sobie wyobrazić znane gwiazdy telewizji, mediów, którzy nie mają, wcale dobrej opinii u innych ludzi. Czasem jest to nieprawda, co sądzą o tych gwiazdach ludzie, ale są inni, wredni ludzie, którzy wyrabiają sobie negatywną opinię na temat znanych gwiazd, bo tak im się podoba.

Jeśli jakaś zła, negatywna opinia nie jest poparta faktami, tylko ktoś sobie wymyślił taką opinię, to chyba nie jest w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mama wczoraj powiedziała, że można ze mną porozmawiać na wiele tematów.

 

No najwyżej z nią. Bo wśród ludzi to nie potrafię się słowem odezwać, nie wiem, co powiedzieć i tylko przytakuję, albo następuje niezręczna cisza i rozmowa się urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes jedyna normalna osoba z ktora moge pogadac serio ludzie z ktorymi sie zadaje sa z reguly mocno nienormalni a ty... ty jestes wyjatkiem i wiesz co? ciesze sie ze cie lubie naprawde nikogo innego milego nie znam

 

 

jezuuu az mi sie cieplo na serduchu zrobilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nigdy nie komplementował w sensie mojego wyglądu, w sumie to mi zwisało i powiewało, bo nie przywiązywałam zbytniej wagi do tego ... liczyła się tylko nauka. Aż tu nieoczekiwanie okazało się, że zalogowanie się na nerwica.com spowodowało po jakimś czasie nieoczekiwany wysyp komplementów i zachwytów nad moją urodą przez ledwie co poznanych facetów ( zwł. jednego ). Nie będę przytaczać wszystkiego, bo by zeszło z kilka stron, a chyba ani ja sama ani autor tychże zachwytów raczej nie życzyłby sobie czytania tego na forum publicum, zważywszy na treść większości z nich. Przytoczę zatem jedno z setki miłych memu sercu określeń - Że prawdopodobnie jestem z Częstochowy, bo taki przecudny anioł to musiał zstąpić na Jasną Górę :angel: Przyznacie ... trzeba mieć wyobraźnię i artystyczną duszą romantyka, żeby taki komplement "wyprodukować". Zawsze mówiłam, że nie ma to jak nerwica.com, ale nie spodziewałam się, że tak natchnieni ludzie tu przebywają :105: To dla Ciebie tajemniczy :uklon: skutecznie udało Ci się wynieść moje zaniżone podobno poczucie własnej wartości na wyżyny :mrgreen:

 

-- 10 lis 2014, 19:13 --

 

detektywmonk, w kazdej wypowiedzi o kolezankach podkreslasz ich wiek, wychodzi na to ze kobiety kolo 40 to jakis evenement ktory powinien dawno juz wyginac :shock::shock::shock: Dziwactwo okropne i monotematyczne .Zreszta nie tylko ja owo dziwactwo zauwazylam . :hide::hide::hide::hide:

A może jest na odwrót i detektyw po prostu uważa, że na młodsze nie ma co zwracać uwagi :roll: Wiadomo, co tam siedzi w głowie faceta :bezradny: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed świętami usłyszałam od kolegi, że mu się podobam i jestem ładna ( nie wierze mu w tym, ale to już inna bajka). Ale on później do mnie że nie chce związku a za dwie godziny że poznał jakąś laskę i są parą. I weź tu uwierz w jakiś komplement :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc usłyszałam ostatnio od kolegi, że jestem atrakcyjna i że jest egoizmem trzymać takie ciało tylko dla siebie. To bardzo bardzo miłe.

Szkoda tylko, że żaden mężczyzna do mnie nie zagaduje :/

 

Dalej podobałam sie pewnemu robotnikowi, który krzyczał za mną ładna pani i ooo losie słodki ;D

 

Od dziecka, że zdolna i inteligentna ale wiadomo, z problemami.

 

Dalej, że mam wielki talent.

 

Czasem, dość rzadko ale jednak pamiętam, że jestem fascynująca choć wolałabym być zwyczajna i bliska ale dobre i to.

 

Poprawił mi się humor :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja często słyszę, że jestem ładna, ale tylko od koleżanek, od facetów nigdy, dlatego sądzę, że mówią to z grzeczności, żeby mi poprawić humor..

że mam ładne, gęste włosy, że można ze mną pogadać na wszystkie tematy. w sumie chyba nic więcej :( potem tylko złe rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×