Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zioła


Gość nagietek

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio slyszalam o adh 5 cos takiego jest to z roslin ale co to jest i czy to pomaga prosze o odpowiedz

 

 

Przeniesiony do dzialu 'Leki' (dop. Lith)

nie wiem co to jest, ale z mojego dowiadczenia wiem, że jak kto ma nerwicę to mogš pełnić rolę pomocniczš, u mnie te cherbatki poprostu nie działajš tak jak majš!!! ale mam cichutkš nadzieję że tobie topomoże!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę, czy moglibyście napisać

 

mi jakie dragi można dostać bez recepty i czy jest jakiś sens brania czegoś takiego. Z góry dziękuję za odpowiedzi i

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, bez recepty to właściwie tylko ziołowe i

 

homeopatyczne:) Moim zdaniem nie ma sensu brac czegoś takiego. Kiedyś oczwyście - jak jeszcze się łudziłam, że sama dam sobie

 

rade brałam tabletki uspokajające ( ziołowe), piłam zioła, potem przerzuciłam sie na homeopatię wszystko to zdało sie na nic!

 

Proponuje bardziej rozsądne rozwiązania:) Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Bonifratów - w Krakowie na Krakowskiej 48 /sklep czynny od poniedziałku do piątku/ jest syrop uspakajający ANTINERVINUM- godny polecenia. Tel (012) 430-61-22 Oprócz tego warto udać się tam na wizytę przed zakupem ziół do przyjmującego akurat lekarza , wizyta bezpłatna drzwi obok sklepu zielarskiego, /najczęściej jest to Bonifrata/ i opowiedzieć mu o swoich dolegliwościach, a on da receptę na mieszankę ziół, którą trzeba zakupić w sklepie zielarskim właśnie u Bonifratów. Wytrwałości w parzeniu i piciu co wcale nie jest trudne jeśli ma się w domu termos :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cierpię na nerwicę, a konkretnie zdiagnozowano zespół lęku napadowego, lęki mieszane, nerwicę natręctw.

Byłem 2 razy w szpitalu psychiatrycznym, leczony najpierw nieskutecznie Anafranil-em SR75, Asentrą.

W szpitalu podawano mi Stimuloton 75mg dobę, Neurotop 600mg dobę.

Oczywiście skutek mierny.

Zalecono psychoterapię, ale ja jeszcze dodatkowo pojechałem do Monasteru w Supraślu, tam przyjmuję mnich Ojciec Gabriel, który słynie z tego, że wypisuje za darmo recepty, na kurację ziołami.

To jest wiedza przekazywana z dawnych lat, i co najważniejsze jest skuteczna.

Poniżej przedstawiam zeskanowaną receptę, z którą należy udać się do sklepu z ziołami, i wszystko to zakupić, następnie wymieszać i zażywac 3 razy dziennie, 20 minut przed posiłkiem po połowie szklanki naparu.

Dla mnie naprawdę pomogło, i wcale nie trzeba odstawiać lekarstw, ja tylko zmniejszyłem później dawkę Stimulotonu.

Możecie też zadzwonić do tego Monasteru w Supraślu, i dowiedzieć się czegoś więcej

Są to zioła działające na depresję, jak i nerwicę.

Szczerze polecam, i możecie się też skonsultować ze swoimi lekarzami, jestem ciekawy co Oni powiedzą na ten temat

recepta.jpg

recepta001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że u mnie poprawa zdrowia objawiła się dopiero po miesiącu zażywania.

Znakomite w tym, jest to, że wierzę, iż te zioła doprowadzą mnie do całkowitego wyleczenia, i nie potrzebna jest mi żadna psychoterapia.

Jezeli ktoś bedzie zażywał te zioła, to bardzo proszę o opisanie, kiedy zniknęły dolegliwości nerwicowe.

Są to zioła takie jak te co sprzedają "zioła księdza klimuszko", te są podobne, różnica polega na tym, iż te zioła działają skuteczniej, i są bezpłatnie przypisywane, tylko dlatego, bo mnisi chcą każdego człowieka wyleczyć, a nie zarobić na nim, tak jak to czynią Ci co sprzedają zioła Klimuszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ojciec Gabriel, ma trochę ciężki charakter pisma :lol:

Cóż, jak już pisałem przyjmuje w środy, przez cały dzień osoby, które mają jakiś problem zdrowotny.

Warto, naprawdę warto skorzystać z jego pomocy, gdyż nie zawsze dzisiejsza medycyna potrafi być skuteczna, a to są "tylko" zioła", więc obaw raczej mieć nie powinniście, przed zażywaniem tego.

 

ps.Pani z apteki napewno by odczytała jakie są tutaj napisane ziola, a sklep z tymi ziołami znajduje się w Białymstoku przy ulicy.Wasilkowskiej, oraz zapewne w każdym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy tak...

Pojadę ja do Supraśla, i poproszę Ojca Gabriela, czy może jakoś po ludzku to przepisać, ewentualnie podjadę do tego sklepu zielarskiego, w którym kupowałem zioła, i poproszę o przepisanie tego.

Ale chwilowo nie jadę w tamtą stronę, więc to moze kilka dni potrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Prawie wszystko rozszyfrowalem - nie wiem tylko jakie jest 4-te ziolo :cry:

 

1/ ziele rdestu ptasiego

2/ ziele melisy

3/ ziele srebrnika

4/ - tego nie wiem, nie moge rozczytac :cry:

5/ ziele serdecznika

6/ ziele dziurawca

7/ lisc miety, pokrzywy, podbialu

8/ kwiat glogu (2)

9/ korzen lukrecji

10/ porost islandzki

11/ szyszki chmielu (2)

12/ korzen kozlka (3)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten punkt czwarty to jest się krwawnik.

Recepta jest taka, bierzemy:

1/ część (50g) ziela rdestu ptasiego

2/ część (50g) ziela melisy

3/ część (50g) ziela srebrnika

4/ część (50g) krwawnika pospolitego

5/ część (50g) ziela serdecznika

6/ część (50g) ziela dziurawca

7/ część (50g) lisc miety+ pokrzywy+ podbialu

8/ dwie części czyli 100g kwiat glogu

9/ część (50g) korzen lukrecji

10/ część (50g) porost islandzki

11/ dwie części czyli 100g szyszki chmielu

12/ trzy części czyli 150g korzenia kozłka

 

Zioła wymieszać ze sobą, i parzyć według receptury, czyli :

2-3 łyżki stołowe (czubate) wsypać do naczynia, zalać 3 szklankami wrzącej wody, przykryć na 50 minut, przecedzić, i pić 3 razy dziennie po 1/3, lub pół szklanki, 20 minut przed posiłkiem.

 

Gwarantuję, że po 3-4 tygodniach pojawią się efekty, czasami może się to pojawić później, ale chyba tylko w najgorszym stanie choroby.

Cudowne jest to, że przebija to o głowę inne leki, i dla mnie pomogło a 5 tygodniowy (wcześniejszy) mój pobyt w szpitalu, nawet w połowie nie był tak pomocny.

Zioła zalecane na depresję, i nerwicę.

 

życzę zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedna uwage - do okreslenia "tylko ziola". Pamietajmy ze to czesto takze leki, nie tylko suplementy. Wazna wiec jest kompetencja przepisujacego specyfiki.

A ze pomagaja...coz wiemy to od setek lat - teoretycznie-bo praktycznie nie pamietamy o nich czesto.

 

W kazdym badz razie ciesze sie ze daje dobre efekty owa mieszanka :)

Oby dzialala jak najlepiej :)

 

Czy Ci Ojcowie maja moze jakis kontakt mailowy?

Pozdrowki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×