Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie chce mieć rodzenstwa !!!


gritm3n

Rekomendowane odpowiedzi

ToJa123, trochę to dziwne żeby dzieci decydowały o takich sprawach.

 

gritm3n, masz 15 lat, za 3 lata możesz się wyprowadzić. Nie widzę problemu. Rodzeństwo to nie koniec świata, raczej o większość rzeczy będą się martwić rodzice. Ty możesz jedynie wykorzystać rynek zbytu na stare zabawki. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to decyzja rodziców. W końcu to oni wychowują, zapewniają wystko co potrzebne dziecku. Mnie rodzice nie pytali czy chcę rodzeństwo.

a jeśli np. urodziłabym się 3 to przykro by było żyć z tą świadomością, że starszy brat mnie nie chce, nieakceptuje itp. Mam prawo żyć tak samo jak on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogłaszam wszem i wobec, że mój karygodny błąd polegał na literówce w wyrazie "decyduję" zamiast "decydują". Szkoda, że delikwent, który tak się oburzał na moją mierną umiejętność pisania, tak chyłkiem się wycofał z tej-jakże uroczej-wymiany zdań na wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorze, powiedz swoim rodzicom prawdę, której najwyraźniej nie rozumieją, że dzieci nie powstają ze względu na nie same, a ze względu na zachciankę ich rodziców, powiedz im, że niech lepiej się tobą zajmą, a nie na ilość idą i mnożą nieszczęścia i lepiej niech pieska czy kotka ze schroniska przygarną, skoro mają fanaberie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, to nie była ironia, skoro rodzice autora chcieli realizować SWOJE potrzeby związane z posiadaniem i opieką, to już mają taką możliwość, po co dla własnych zachcianek mnożyć nieszczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorze, powiedz swoim rodzicom prawdę, której najwyraźniej nie rozumieją, że dzieci nie powstają ze względu na nie same, a ze względu na zachciankę ich rodziców, powiedz im, że niech lepiej się tobą zajmą, a nie na ilość idą i mnożą nieszczęścia i lepiej niech pieska czy kotka ze schroniska przygarną, skoro mają fanaberie.

 

nie rozumiem... czyli rodzic nie moze decydowac sie na 3 dziecko bo to juz patologia i leci na ilosc i to fanaberia ? :shock:

Co to za belkot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×