Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wywiad z dziennikarzem :)


hackthebrain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odezwała sie do mnie pani dziennikarz :)

 

"Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać na temat róznych natręctw, to niech zostawi tobie taką informację. ty mi mozesz wtedy przekazać taka informację. mozesz oczywiści powiedzieć, że dziennikarz chce z nimi porozmawiać."

 

Ja jak to ja rozmawialem z pania dziennikarka (ma nawet mily glos w porownaniu z innymi) i jestem raczej pozytywnie nastawiony do tego.

 

Myśle że to nieglupi pomysł.

W razie czego chetnych prosze o info na priva :twisted:

 

w nagrode cytat - bo ostatnio roch sie z tym zaniedbałem:

 

"Nawet gdyby głowa samuraja miała nagle spaść,musi on byc zdolny do wykonania ostatniej akcji... - Ghost Dog"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W realu mi było Ciężko mowić o swoich dolegliwościach, emocjach. Przykre mialam doświadczenia z tego tytułu. A rozmowa z dzinikarzem o nieeeeeeee. Nachodzi mnie pytanie w jakim celu by ona miała służyć? Czyżby ciekawość? Jak tak bardzo jest zainteresowany ludzkim cierpieniem niech poczyta posty, taka metoda sądzę jest bardziej neutralna i osobowo nikogo nie dotyka. A przeciez to są nasze uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

również kilka razy rozmawiałem z dziennikarzami o forum jak i o swoich problemach. Powstał również reportaż. Ja jestem zawsze otwarty na tego typu propozycje, jeżeli tylko jestem pewien że osoba z którą rozmawiam jest tym za kogo się podaje, oraz jeżeli rozmówca zdobędzie moje zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×