Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nagła utrata apetytu.


Gość Auman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niepokoi mnie jeden problem. Do niedawna jak tylko wstałem, to jadłem śniadanie, za godzinę drugie śniadanie, później obiad (koniecznie z dokładką), następnie podwieczorek, kolację i jeszcze przed snem się objadałem. Doszło do tego, że mam obwód w pasie 104cm przy wzroście 172cm. Aż tu nagle kilka dni temu zmiana o 180 stopni. Nie chce mi się w ogóle jeść. Na śniadanie wypiję herbatę, a później ledwie wcisnę w siebie obiad i to koniec moich posiłków. Dodam, że nawet się cieszę z takiego stanu rzeczy, bo wreszcie może schudnę, tylko niepokoję się dlaczego to stało się tak nagle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem dziś cały dzień apetytu ,,,ale to po efedrynie. Za to jak trawnik kosiłem , istny Robokop. ;)

Pozdrawiam.

Z tym że u mnie to nie trwa jeden dzień, ale już kilka dni.

A jakie masz podejrzenia, że to depresja ? jakie masz objawy ?

Tradycyjny pakiet:

-zły nastrój.

-niska samoocena.

-brak poczucia własnej wartości.

-myślenie o ostatecznym rozwiązaniu swoich problemów.

-pesymistyczne postrzeganie wszystkiego.

To już nie pierwszy raz jak mam depresję. Ale pierwszy raz, kiedy nie chce mi się jeść. I ten stan utrzymuje się już od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie pierwszy raz jak mam depresję. Ale pierwszy raz, kiedy nie chce mi się jeść. I ten stan utrzymuje się już od jakiegoś czasu.

 

 

 

A może jest tak ,że w ten sposób ( utrata apetytu) organizm przeprowadza w sobie jakąś formę samoleczenia? Mogę się mylić, tak tylko dywaguję , może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć na siłe ten apetyt to może chemicznie go wywołaj . Peritol , nawet w malej daweczce, rispolept maluśko. I powinen wystąpić. Nie zrzucałbym całej winy za Twój problem na depresję. Może być tak ,że przyczyna leży gdzie inndziej. Może ,ale wiadomo że nie musi. Ja nawet przy depresjach miałem apetyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×